اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دلایل جهش قیمت Polkadot

salamcrypto

قیمت Polkadot پیش از آغاز فروش اولین محصول مبادله شده مبتنی بر DOT (ETP) ، به بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی 21.13 دلار رسید.

Polkadot یک بلاکچین است که بر قابلیت همکاری ، مقیاس پذیری معاملات و سهولت نوآوری متمرکز است. این پروتکل بر اساس یک پروتکل منبع باز ساخته شده و یک سیستم حکمرانی پیچیده را ارائه می دهد که در آن همه ذینفعان می توانند به پیشنهادهای جدید رای دهند.

در زمان انتشار این خبر ، DOT  طی 24 ساعت گذشته 14 درصد رشد کرده است. داده های CryptoSlate نشان می دهد که این رشد همچنین کوین های دیگری را نیز تحت تاثیر قرار داده است که در بلاک چین Polkadot ساخته شده اند یا بخشی از آن هستند.

افزایش قیمت همچنین باعث افزایش ارزش بازار DOT به بیش از 19 میلیارد دلار شده است در حالی که حجم معاملات روزانه آن از 4.7 میلیارد دلار فراتر رفته است.

ETP در صرافی SIX سوئیس لیست می شود…

21Shares ارائه دهنده محصولات سرمایه گذاری مستقر در سوئیس با اعلام راه اندازی اولین Polkadot ETP (PDOT) در دیروز ،احتمالاً حرکت صعودی DOT را افزایش داده است. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی ، PDOT فردا ، 4 فوریه در صرافی SIX سوئیس پشتیبانی می شود.

بیشتر بخوانید:  فیس بوک ارز دیجیتال Libra را در ژانویه 2021 عرضه خواهد کرد اما محدود !

طبق 21Shares ، PDOT  به کاربران این امکان را می دهد تا سرمایه گذاری کنند و در معرض محیط برنامه های چند زنجیره ای قرار بگیرند که امکان همکاری متقابل زنجیره ای را در سطحی فراهم می کند که قبلاً از طریق کارگزار یا بانک سنتی ، آنها امکان پذیر نبوده است.”

این شرکت توضیح داد که هر سهم Polkadot به میزان متناظر با توکن های DOT صد در صد وثیقه می شود در حالیکه نقدینگی بورس توسط بازارهای موجود ETP 21Shares تضمین می شود. در همان زمان ، معرفی ETP مستقر در Polkadot به سرمایه گذاران موسساتی جدید اجازه می دهد تا در DOT  سرمایه گذاری کنند.همانطور که CryptoSlate اخیراً گزارش داد ، اخیراً کوین های Proof-of-Stake نیز در حال افزایش هستند ، همانند Polkadot که هم از نظر ارزش بازار و هم از نظر حجم معاملات ، این افزایش را رهبری می کند.

منبع : cryptoslate.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا