نیم نگاه دیجیتالی

نیم نگاه دیجیتالی : دلایل سودده بودن 5 ارزدیجیتال در هفته گذشته

salamcrypto

ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته ، هر هفته تعدادی از ارزها نسبت به سایرین سود بیشتری داده‌اند.عده‌ای همیشه سؤال می‌کنند که دلیل این سود ده بودن چیست؟ چگونه می‌توان این ارزهای دیجیتال را از قبل شناسایی کرد و سود خوبی از آنها کسب کرد؟ دلایل تکنیکال بیشتر تأثیر گذار است یا دلایل فاندامنتال؟ در ادامه ۵ ارز سود ده در هفته‌ای که گذشت را بررسی خواهیم کرد و توضیح خواهیم داد که علت سود ده بودن هرکدام چه بوده است؟ البته توجه به این نکته ضروری است که همیشه تعدادی از ارزها هستند که باوجود حجم معاملات پایین و ارزش بازار کم سودهای زیاد و نامعقول می‌دهند، باید بدانید که این ارزها فاقد هرگونه اعتبار هستند و نباید به امید سودهای کلان روی آنها سرمایه‌گذاری کنید. ما فقط ارزهایی را بررسی می‌کنیم که حجم معاملات معقول و ارزش بازار بالای صد هزار دلار دارند.

(ABBC (ABBC Coin

ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته
(ABBC (ABBC Coin

این ارز که رتبه ۴۸ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است هفته گذشته معادل ۶۸% افزایش قیمت داشت. حجم معاملات آن برابر با ۳۸ میلیون دلار و ارزش بازار آن معادل ۳۷۴ میلیون دلار است. علت سود ده بودن این ارز را در دلایل تکنیکال و فاندامنتال جست‌وجو کردیم اما دلیل فاندامنتال خاصی برای این رشد وجود نداشت. پس در ادامه این ارز را ازلحاظ تکنیکال بررسی می‌کنیم. این بررسی‌ها می‌تواند نقطه عطفی برای کسانی باشد که تحلیل تکنیکال بلد  و به دنبال راه‌هایی برای پیدا کردن ارزهای سود ده هستند.

دلایل تکنیکال رشد ABBC

ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته
دلایل تکنیکال سوددهی (ABBC (ABBC Coin

ABBC در هفته گذشته به اوج قیمت خود رسید. شاخص RSI سطح ۷۰ را شکسته و سرعت زیاد روند صعودی را نشان می‌داده است. شاخص SAR نیز به‌طور کلی روندی افزایشی و رو به رشد را برای این ارز پیش‌بینی می‌کرده است. البته با یک نگاه کاملاً مشهود است که این ارز بالای خط روند صعودی در حال نوسان کردن بوده است و هیچ‌گونه نشانه‌ای از نزول وجود نداشته است. پس برای یک تکنیکال کار حرفه‌ای پیدا کردن این ارز و پیش‌بینی سود ده بودن آن کار چندان سختی نبوده است.


WAVES
ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته
WAVES

WAVES هفته گذشته رشدی معادل ۲۰% داشت. این ارز که نسبتاً طرفداران زیادی دارد رتبه ۵۱ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است. حجم معاملات آن برابر با 58 میلیون دلار و ارزش بازار آن معادل ۳۰۵ میلیون دلار است. این ارز تقریباً سه هفته پیش شبکه‌ای جدید را عرضه کرده است که شاید یکی از دلایل سود ده بودن آن را نیز بتوان در همین رویداد جست‌وجو کرد. در ادامه دلایل تکنیکال رشد این ارز را بررسی خواهیم کرد.

دلایل تکنیکال رشد WAVES

ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته
دلایل تکنیکال سوددهی WAVES

با یک نگاه اجمالی درمی‌یابید که خط روند نزولی شکسته شده است و شاخص SAR به‌وضوح روندی صعودی و رو به رشد را نشان می‌داده است. شاخص RSI نیز از سطوح کمتر از ۵۰ تا نزدیکی سطح ۷۰ رشد داشته و سرعت گرفتن روند صعودی را به خوبی بیان می‌کرده است. ویوز موفق به شکست ۳ خط مقاومت کلیدی شده، اما نهایتاً آخرین مقاومت را شکست نداده و همچنان در حال دست‌وپنجه نرم کردن با آن است.

بیشتر بخوانید:  نیم نگاه دیجیتالی در برگر کینگ

ANKR

ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته
ANKR

ANKR هفته گذشته معادل ۱۵ درصد رشد داشته است. این ارز رتبه ۱۵۰ را در سایت معتبر coinmarketcap دارد و حجم معاملات آن حدود ۱۴ میلیون دلار  ارزش بازار آن برابر با ۴۸ میلیون دلار است. حدود یک ماه پیش تعدادی از توکن هارا سوزانده است، البته صعود این ارز شاید خیلی مرتبط با این رویداد نباشد چراکه مدت‌زمان زیادی از آن گذشته است. پس علت را در دلایل تکنیکال جست‌وجو خواهیم کرد.

دلایل تکنیکال رشد ANKR
ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته
دلایل تکنیکال سوددهی ANKR

اولین چیزی که توجه معامله گران را در نمودار بالا جلب می‌کند، شکست خط روند نزولی ست. شاخص SAR به خوبی بیانگر روندی صعودی بوده است اما شاخص RSI به‌طورقطع آن را نشان نمی‌داده است.اصلی‌ترین علتی که می‌توانست سرنخی برای خرید و معامله باشد شکسته شدن روند نزولی بوده است.


Reserve Rights Token) RSR)

ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته
Reserve Rights Token) RSR)

RSR هفته گذشته معادل ۱۱ درصد رشد داشته است. این ارز رتبه ۹۱ را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است. حجم معاملات آن حدود ۴۶ میلیون دلار و ارزش بازار آن در محدوده ۱۰۰ میلیون دلار است. رویداد فاندامنتال خاصی برای این ارز به ثبت نرسیده است پس در ادامه آن را ازلحاظ تکنیکال بررسی خواهیم کرد.

دلایل تکنیکال رشد RSR

ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته
دلایل سوددهی Reserve Rights Token) RSR)

خط روند نزولی در تایم فریم روزانه شکسته شده است. شاخص RSI نیز سطح ۵۰ را شکسته بوده است. شاخص SAR نیز در ابتدای هفته روندی صعودی و روبه رشد را پیش‌بینی می‌کرده است.


NEXO

ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته
NEXO

ارز دیجیتال NEXO هفته گذشته معادل ۱۵ درصد رشد داشته است. این ارز رتبه ۱۰۹ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است. حجم معاملات آن حدود ۶ میلیون دلار  و ارزش بازاران برابر با 82 میلیون دلار است. دلیل فاندامنتال خاصی برای رشد این ارز یافت نشد پس علت آن را صرفاً در تحلیل تکنیکال جست‌وجو می‌کنیم.

دلایل تکنیکال رشد NEXO

ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته
دلایل سوددهی ارزدیجیتال NEXO

خط روند نزولی شکسته شده است و شاخص RSI از پایین سطح ۵۰ به سمت بالای آن حرکت کرده است که خود نوعی سیگنال خرید است. شاخص SAR نیز به خوبی آغاز روندی صعودی و رو به رشد را پیش‌بینی می‌کرده است.


کلام آخر ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته

پیدا کردن ارزهای سود ده اصلاً کار سختی نیست. اگر می‌خواهید متحمل ضررهای گزاف نشوید به دنبال ارزهایی بروید که حجم معاملات و ارزش بازار قابل قبولی دارند و همچنین رتبه آن‌ها در سایت Coinmarketcap چشمگیر است.

ممنون از اینکه تا پایان” ارزهای دیجیتال سودده هفته گذشته ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا