نیم نگاه دیجیتالی

دلایل سود ده بودن 5 ارزدیجیتال در هفته گذشته

دلایل سود ده بودن 5 ارزدیجیتال در هفته گذشته ، در هر هفته  تعدادی از ارز ها هستند که نسبت به بقیه سود بیشتری داده اند.علت چیست؟چرا رشد این ارز ها زیاد بوده است؟این رشد به دلایل تکنیکالی است یا فاندامنتال؟در ادامه پنج رمزارزی که طبق سایت coin360 در هفته گذشته بیشترین سود را داده و ارزش بازاری بیشتر از صد هزار دلار دارند را بررسی خواهیم کرد.ارزهایی هستند که سودخیلی زیادی دادند اما ارزش بازار کمی دارند،این ارزها قابل اعتماد نیستند و حتی بررسی انها جز اتلاف وقت،چیز دیگری نیست.با ما همراه باشید تا این ارزهارا بررسی کنیم.

سلام کریپتو

(BOT (Bounce Token :

5 ارز سود ده در هفته گذشته

بات در هفت روز گذشته 261،197.84% رشد داشت.این ارز نخستین بار در تاریخ 8 اگوست 2020 عرضه شد.پس از لیست شدن این ارز در صرافی okex در تاریخ 10 سپتامبر شاهد رشد شدید بات از 491 دلار به 1056 دلار بودیم.نکته منفی این ارز که شاید هنوز نتوان به ان اعتماد کرد رتبه ای است که در سایت coinmarketcap دارد.این رتبه برابر با 2240 است که اصلا رقم خوبی نیست.با توجه رشد شدیدی که با لیست شدن در این صرافی داشت،شاید اگر در صرافی های معتبر دیگری نیز لیست شود تاثیری در رتبه ان در سایت coinmarketcap داشته باشد.

(LRC (Loopring:

5 ارز سود ده در هفته گذشتهارز لوپرینگ در هفته گذشته رشدی معادل 56.68% داشت. رشد این ارز شاید  به دلیل رویدادهای فاندامنتالی است که در سپتامبر داشت.اولین رویداد فاندامنتال ، پیوستن اعضای سئو و مدیر عامل این شرکت به گروه تلگرام اعضای تیم پروژه BAND بود که مربوط به 3 سپتامبر است.رویداد دیگری که در 9 سپتامبر یعنی 3 روز پیش اتفاق افتاد،لیست شدن این ارز در صرافی BiBox بود.که از ان روز به بعد شاهد رشد چشمگیری در LRC بودیم. این ارز در سایت coimarketcap رتبه 52 را به خود اختصاص داده است. در ادامه دلایل تکنیکال رشد این را بررسی خواهیم کرد.

5 ارز سود ده در هفته گذشتهدر تایم فریم روزانه دقیقا از زمانی که شاخص SAR پایین کندل های روزانه قرار گرفته است،شاهد رشد فوق العاده این ارز بودیم.همچنین میانگین متحرک 6 روزه کندل هارا قطع کرده و پایین کندل روزانه قرار گرفته است.نکاتی که گفته شد همه نشانه هایی بود که به کمک ان رشد این ارز قابل پیش بینی بود.

صرافی ایرانی کارت

(HEDG (HEDG Trade:

5 ارز سود ده در هفته گذشتهارز HEDG که در سایت coinmarketcap رتبه 42 را به خود اختصاص داده است در هفته گذشته 46.18% رشد داشت.این ارز در تاریخ 6 سپتامبر دقیقا 6 روز پیش،یک اپدیت بسیار مهم داشت.همین رویداد یکی از دلایلی است که باعث رشد شگفت انگیز این ارز شده است.

بیشتر بخوانید:  نیم نگاه دیجیتالی در زوم ارز : دلایل سود ده بودن 5 ارزدیجیتال در هفته گذشته

IOST

5 ارز سود ده در هفته گذشتهرتبه این ارز در سایت coinmarket cap رقم 92 است.رویداد مهمی که این ارز در تاریخ 8 سپتامبر داشت لیست شدن در صرافی CoinCheck بود.شاید این موضوع یکی از دلایلی است که باعث رشد 64% این ارز شد.دلایل تکنیکال رشد این ارز در ادامه بررسی خواهد شد.

5 ارز سود ده در هفته گذشته

اندیکاتور SAR و میانگین متحرک،هر دو به خوبی  این صعود را پیش بینی میکردند.با توجه به علاقه مندی افراد به اینترنت اشیا این ارز از ارزش بالایی برخوردار است و اگر اهداف این پروژه محقق شود،شاهد رشدی بیش از این خواهیم بود.

(ELF(aelf

5 ارز سود ده در هفته گذشته

ارزELF  در هفته گذشته از قیمت 0.08 به 0.2دلار  رسید اما دوباره تا سطح 0.14 نزول کرد.به طور کلی رشد این ارز در هفته گذشته 63%بود.این ارز در سایت معتبر coinmarketcap رتبه 122 را به خود اختصاص داده است و در تاریخ 11 سپتامبر در صرافی VINEX لیست شد.این رویداد در قیمت این ارز تاثیر گذاشت و قیمت را به شدت جابه جا کرد.در ادامه به بررسی دلایل تکنیکال رشد این ارز میپردازیم.

5 ارز سود ده در هفته گذشته

همانطور که در نمودار بالا مشهود است،اندیکاتور SAR و میانگین متحرک به خوبی این پیشرفت را پیش بینی میکردند.اگر کسی صرفا با تحلیل تکنیکال به این ارز نگاه میکرد حتما نشانه های بارزی برای خرید را در ان می یافت.

نتیجه کلی دلایل سود ده بودن 5 ارزدیجیتال در هفته گذشته

به نظر میرسد رویدادهای فاندامنتال تاثیر خیلی خوبی بر رشد ارزها داشتند.پس حتما در کنار تحلیل تکنیکال،به فاندامنتال ارزها نیز توجه کنید.

ممنون از اینکه تا پایان “ دلایل سود ده بودن 5 ارزدیجیتال در هفته گذشته ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا