اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رکورد جستجو های گوگل در مورد خرید ارز دیجیتال

salamcrypto

“خرید ارز دیجیتال” به ترند یک جستجوهای گوگل تبدیل شده است و هر روز در حال افزایش است ، که یک پیش زمینه ساز احتمالی برای پذیرش گسترده تر خرده فروشی است.

به گفته شرکت تجزیه و تحلیل ارز رمزنگاری The Tie ، جستجوهای “خرید ارز رمزنگاری” در گوگل در ژانویه به بالاترین حد خود رسیده است ، که بیش از اوج قبلی خود یعنی در اوایل سال 2018 است.کلمه کلیدی دارای نمره کامل Google Trends 100 است که نشان دهنده حداکثر علاقه نسبی است.یک افزایش مشابه نیز برای اتریوم مشاهده شد ، که قبل از سقوط به 65 ، نمره کامل 100 را بدست آورد.جستجوهای بیت کوین نیز اوج گرفت ، اما به اوج جستجو های سال 2017 نرسیده است.

The Tie همچنین نمودار زیر را با Cointelegraph به اشتراک گذاشته است که حاکی از افزایش چشمگیر جستجو در “بهترین ارز رمزنگاری” و “بهترین صرافی رمزنگاری” است.

نمودار جستجوی ارز دیجیتال

Treyce Dahlem ، تحلیلگر در The Tie ، به Cointelegraph گفت : “علاقه جستجوی نسبی برای اصطلاحات رمزنگاری محبوب در بالاترین سطح تاریخ Google است.”

او ادامه داد:

” علاقه به رمزنگاری با سرعت در حال رشد است و سرمایه گذاران جدید به دنبال بهترین راه برای ورود به اکوسیستم هستند. “

به نظر می رسد روند جستجوی انفجاری با افزایش علاقه خرده فروشی به اتریوم و آلت کوین ها همزمان است. قیمت اتریوم از ابتدای سال تاکنون دو برابر شده است و به تازگی به بالاترین رقم همیشگی بالای 1500 دلار رسیده است.

بیشتر بخوانید:  اظهارات پیتر برنت در مورد افزایش قیمت بیت کوین

در همین حال ، کل بازار ارزهای رمزنگاری شده در ژانویه برای اولین بار به یک تریلیون دلار رسید. در حالی که رشد اولیه عمدتا به دلیل بیت کوین بود ، آلت کوین ها طی ماه گذشته با شدت بیشتری از ارزیابی تریلیون دلاری بازار پشتیبانی کرده اند. در این روند ، نرخ تسلط بیت کوین از بالاترین میزان 72٪ در اوایل ژانویه به 62٪ کاهش یافته است.

ترند یک جستجوی گوگل گاهی اوقات با روند صعودی در بازار ارزهای رمزنگاری شده وابسته است. جستجوی بالاتر ، آگاهی خرده فروشی ها از دارایی های دیجیتال را نشان می دهد ، که اغلب پیش درآمد تصویب سوداگرانه گسترده تر است.

The Tie به Cointelegraph نشان داد که تعامل رسانه های اجتماعی پیرامون رمزنگاری نیز سر به فلک کشیده است. در توییتر ، حجم کلی توئیت اختصاص داده شده به ارز رمزنگاری شده در ژانویه به 3.3 میلیون نفر رسید ، در حالی که در سپتامبر 2020 ، 1.3 میلیون نفر بود. حجم کلی توئیت در ژانویه 181 درصد بیشتر از سال قبل بود.

حجم توییت اختصاص یافته به ارزهای دیجیتال

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا