صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

طرح ریکاوری برای پلتفرم Celsius معرفی شد

طرح ریکاوری برای پلتفرم Celsius معرفی شد

به گزارش زوم ارز، بنیان‌گذار کمپانی سرمایه گذاری web3 موسوم به Bnk to the Future، سیمون دیکسون، کسی که اولین مرحله‌ی سرمایه گذاری برای Celsius را رهبری کرد، از برنامه‌ای برای احیای این پلتفرم رونمایی کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دیکسون وضعیت فعلی را با وضعیت سال 2011 و ریزش Mt. Gox مقایسه کرد و گفت: من اطمینان دارم که ما راه حلی مناسب پیدا خواهیم کرد؛ همانطور که هر زمان که ابتکارات اقتصادی با مشکلی مواجه شده‌اند، این صنعت راه حلی پیدا کرده است.

همچنین، بنیان‌گذار Bnk to the Future تایید کرد که بخشی کوچک از مجموع ثروت وی در Celsius سرمایه گذاری شده است؛ بنابراین وی تحت تاثیر هرگونه ورشکستگی احتمالی قرار خواهد گرفت. هرچند، وی اذعان داشت که نگران آن دسته از اعضای جامعه است که شانسی برای بازگرداندن درصد بیشتری از سرمایه‌ی خود، از طریق ریکاوری همراه با دانش در زمینه مدیریت بحران، دارند.

همچنین، دیکسون تایید کرد که وی باور دارد که این مشکل می‌تواند تنها از طریق راه حلی، مشابه طرح ریکاوری Bitfinex، که طی 9 ماه انجام شد و برای سپرده گذاران بسیار خوب پیش رفت، حل شود.

تا زمانی که هیئت مدیره‌ی Celsius آمادگی نداشته باشند، هیچ اطلاعات بیشتری منتشر نخواهد شد؛ بنابراین سرمایه گذاران باید کمی صبر کنند. هرچند، محتوای این اعلامیه نشان می‌دهد که شرایط در Celsius وخیم است. اگر طرح ریکاوری از سوی Bnk to the Future اجرا شود، دیکسون انتظار دارد که تا 9 ماه آینده، این موضوع حل شود.

بیشتر بخوانید:  رد شدن شایعات پذیرش بیت کوین از سوی آمازون

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا