اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش تعداد نهنگ ها

salamcrypto

در حالی که بیت کوین به 43300 دلار رسید، تعداد نهنگ های بیت کوین به پایین ترین میزان در دو سال اخیر رسید.
در حالی که بیت کوین شاهد اصلاح قیمت شدید بود، تحلیلگران و بازرگانان چشم خود را به نهنگ ها و ماینر ها دوخته اند و از دیروز سیگنال های جالبی رخ داده است.
دو روز قبل که بیت کوین دچار اصلاح قیمت شدید شد قیمت پادشاه ارز های دیجیتال به 43800 دلار سقوط کرد. در حالی که کاربران عادی حدس می‌زنند که قیمت از این پایین تر نخواهد رفت اما ماینر ها و نهنگ ها سیگنال های مختلفی را ارسال می‌کنند.
کالین وو که یک روزنامه نگار و تحلیل گر است متوجه سیگنال های جالبی شد که نشان می‌دهد کدام گروه از نهنگ ها بیشتر تحت تأثیر اصلاح قیمت مداوم قرار گرفته اند. او یک نمودار از گلس نود را نشان داد که طبق این نمودار تعداد آدرس هایی که حداقل ده بیت کوین در اختیار داشتند بسیار کم شده است.
کالین وو متوجه یک روند نزولی عمده شد که شاخص هارا به سطوح اوایل سال 2019 می‌رساند.
در همین حال، آقای وو اضافه کرد که برخی از فروشندگان بزرگ قبل از اصلاح قیمت شدید ارز های خود را با سود فروخته اند.
همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش داده شد، بیت کوین پس از رسیدن به اوج قیمت خود و ثبت رکوردی جدید بالاتر از 58500 دلار در 22 فوریه دچار اصلاح قیمت 25 درصدی شد. حتی سیگنال های صعودی هم نتوانستند روند نزولی بیت کوین را معکوس کنند. این هفته، مقامات نیویورک با تتر و بیت‌فینیکس به توافق رسیدند و پرونده تتر بعد از دو سال بالاخره بسته شد.
همچنین صرافی بزرگ کوین بیس جزئیات سهام خود را به اشتراک گذاشت. با این حال در دو هفته گذشته استخر های استخراج بیت کوین فروش زیادی داشتند. آقای کی یانگ جو، مدیرعامل سرویس تحلیلی CryptoQuant فقط در سه روز دو فروش بزرگ را نشان داد.
گلس نود خاطرنشان کرد که ماینر ها برای اولین بار از دسامبر سال 2020 در حال جمع آوری بیت کوین های خود هستند.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  صرافی BuyUCoin هند هک شد!

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا