استخر های ارزدیجیتالاستخراج ارزدیجیتال

استخر استخراج EMCD | آموزش اتصال به استخر استخراج EMCD

استخر استخراج EMCD، برای استخراج ارزهای دیجیتال باید موارد زیادی را در نظر گرفت که این موارد می تواند شامل انتخاب دستگاه، آماده سازی دستگاه های استخراج و در نهایت انتخاب استخر استخراج باشد. اما آیا شناختی در ارتباط با استخر استخراج دارید؟ استخرهای استخراج در واقع محلی می باشند که ماینرها توان و قدرت دستگاه های خود را با یکدیگر ادغام کرده تا بتوانند سود بیشتری از استخراج یا ماینینگ کسب کنند. در ادامه مطالب شما با یکی از استخرهای استخراج آشنا خواهید شد. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از استخرهای استخراج با نام EMCD بپردازیم.

سلام کریپتو

معرفی استخر استخراج EMCD

معرفی استخر استخراج EMCD
معرفی استخر استخراج EMCD

EMCD یکی از استخرهای استخراج می باشد که چند ارزه است به این معنا که می تواند از چندین ارز پشتیبانی کند و قابلیت ان را دارا می باشد. بنیانگذاری این استخر توسط EMCD صورت گرفته است و سرورهای این استخر در کشورهای روسیه، آمریکا، چین، ایران، آمریکا و اروپا قرار دارد. تیم پشتیبان این استخر قصد دارد تا بستری را به کاربران ارائه دهد که از امنیت بالایی برخوردار باشد و یک پلتفرم سود آور در زمینه ی استخراج رمزارز ها معرفی نماید.

استخر استخراج EMCD توسط تیم EMCD در سال 2017 تاسیس شده است. این استخر استخراج هم اکنون بیش از 15000 کاربر و حدود 80000 دستگاه فعال دارد، در حالی که هش ریت آن حدود 1% از شبکه بیت کوین را تشکیل می دهد.


بررسی تاریخچه استخر استخراج EMCD

بررسی تاریخچه استخر استخراج EMCD
بررسی تاریخچه استخر استخراج EMCD

با توجه به مطالبی که در قسمت قبلی مقاله گفتیم، بنیان گذاری و راه اندازی استخر استخراج EMCD توسط تیم EMCD در سال 2017 صورت گرفته است. به علت اینکه استخراج به صورت انفرادی سوداور نبود، تیم EMCD تصمیم به راه اندازی یک استخر استخراج گرفت تا بتواند سوداوری را از طریق پیوستن به استخر استخراج افزایش دهد.

علاوه بر این تیم EMCD خدماتی دیگری را شامل موارد زیر ارائه داد.

صرافی ایرانی کارت
 1. فارم: تیم EMCD با ارائه فارم امکاناتی را که مربوط به فارم های اسخراج است ارائه می دهد.
 2. E-Service: این سرویس مراکز تعمیر ماینرهای اسیک Asic در موسکو و روسیه را به شما معرفی می کند.

معرفی الگوریتم های پشتیبان شده توسط استخر استخراج EMCD

معرفی الگوریتم های پشتیبان شده توسط استخر استخراج EMCD
معرفی الگوریتم های پشتیبان شده توسط استخر استخراج EMCD

در حال حاضر استخر استخراج EMCD قابلیت پشتیبانی از الگوریتم های زیر را دارا می باشد.

 1. الگوریتم X11: الگوریتم X11 یکی از الگوریتم های رمزنگاری است که از این الگوریتم در رمز ارز دش استفاده می شود و یکی از محبوب ترین الگوریتم ها به شمار می رود.
 2. الگوریتم ETHASH: یکی از الگوریتم های اثبات کارهش، ETHASH می باشد و در ساختار رمز ارزهایی همچون اتریوم و اتریوم کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد.
 3. Scrypt: از دیگر الگوریتم های مورد استفاده در ساختار رمز ارزها می توان به scrypt اشاره کرد. رمز ارز لایت کوین LTC از این الگوریتم در ساختار خود استفاده می نماید.
 4. SHA256: این الگوریتم به نام الگوریتم هشینگ امن شناخته می شود. بیت کوین کش BCH و بیت کوین ساتوشی ویژن BSV از رمز ارزهایی میباشند که از این الگوریتم استفاده می نمایند.

چه رمزارزهایی در استخر استخراج EMCD پشتیبانی می شوند؟

چه رمزارزهایی در استخر استخراج EMCD پشتیبانی می شوند؟
چه رمزارزهایی در استخر استخراج EMCD پشتیبانی می شوند؟

استخر استخراج EMCD یک استخر استخراج است که با استفاده از آن می توان چندین رمز ارز را استخراج نمود. استخر استخراج EMCD توانایی پشتیبانی از رمزارزهایی همچون بیت کوین BTC، بیت کوین ساتوشی ویژن BSV، اتریوم ETH، دش DASH، لایت کوین LTC، اتریوم کلاسیک ETC و بیت کوین کش BCH را دارا می باشد.


معرفی ویژگی های استخر استخراج EMCD

معرفی ویژگی های استخر استخراج EMCD
معرفی ویژگی های استخر استخراج EMCD

در این قسمت از مقاله شما می توانید با ویژگی های استخر استخراج EMCD آشنا شوید. این ویژگی ها عبارتند از:

 1. استخر استخراج EMCD از یک رابط کاربری آسان برخوردار است به طوری که کاربران به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند.
 2. با استفاده از این استخر استخراج می توانید سود ثابت دریافت نمایید.
 3. برخورداری از پشتیبانی 24 ساعته از دیگر امکانات این استخر استخراج می باشد.
 4. استفاده از این استخر استخراج شفافیت در تراکنش ها را به همراه دارد.
 5. بهبود پینگ های سرور از دیگر ویژگی های این استخر به شمار می رود.
بیشتر بخوانید:  آموزش تصویری و کامل استخراج مونرو monero | چگونه مونرو استخراج کنم؟

بررسی معایب استخر استخراج EMCD

بررسی معایب استخر استخراج EMCD
بررسی معایب استخر استخراج EMCD

علاوه بر مزایایی که این استخر استخراج دارا می باشد معایبی نیز به همراه دارد که می توانید در ادامه مطالب با آنها آشنا شوید. یکی از معایبی که این استخر استخراج دارا می باشد، این است که هیچگونه اطلاعات شفافی در ارتباط با کارمزد آن نمی توان دریافت کرد. همچنین در یکی از سایت ها به نام miningpoolstats.stream شما می توانید با جستجوی استخرهای استخراج صحت آنها را بررسی نمایید. پس از اینکه به این سایت مراجعه نمودید، مشاهده می کنید که هیچگونه اطلاعاتی در ارتباط با این استخر استخراج وجود ندارد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از انتخاب استخر استخراج در ارتباط با آنها تحقیق و جستجو کنید تا بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید.


آموزش ثبت نام در استخر استخراج EMCD

برای ثبت نام در استخر استخراج EMCD کافیست تا مراحل زیر را به ترتیب و گام به گام طی نمایید.

1.در مرحله اول آدرس سایت www.emcd.io را جستجو نمایید و وارد سایت شوید. پس از ورود به سایت با استفاده از گزینه ای که در شکل به شما نشان دادیم یعنی “Language”، می توانید زبان سایت را تغییر دهید. با استفاده از گزینه “Registration” می توانید ثبت نام خود را انجام داده و گزینه “Login” زمانی استفاده می شود که از قبل در این استخر استخراج ثبت نام نمودید. برای ثبت نام بر روی Registration کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در استخر استخراج EMCD
آموزش ثبت نام در استخر استخراج EMCD

2.در این قسمت پنجره ای همانند شکل برای شما باز می شود. در این مرحله می توانید در قسمتی که در شکل به شما نشان دهیم، زبان مورد استفاده خود را به یکی از زبان های روسی، چینی، فارسی و یا انگلیسی تغییر دهید. پس از انتخاب زبان به ترتیب نام کاربری، ایمیل، رمز عبور خود را وارد نمایید. در انتها رمز عبور خود را تکرار کنید و تیک تایید نهایی را بزنید.

آموزش ثبت نام در استخر استخراج EMCD
آموزش ثبت نام در استخر استخراج EMCD

3.پس از انتخاب گزینه Registration ثبت نام شما با موفقیت انجام خواهد شد.


آموزش اتصال به استخر استخراج EMCD

پس از اینکه با موفقیت در استخر استخراج EMCD ثبت نام نمودید می توانید با استفاده از مراحلی که در این مقاله نام می بریم، به این استخر استخراج متصل شوید.

1.در استخر استخراج EMCD ثبت نام نمایید.

2.وارد حساب کاربری خود شوید و login کنید.

3.در اینجا پس از اینکه وارد حساب خود شدید، از قسمتی که در شکل نمایش دادیم، می توانید رمز ارز خود را انتخاب نمایید. همانطور که می دانید EMCD یک استخر چند ارزی می باشد و در اینجا ما بیت کوین را انتخاب نمودیم.

آموزش اتصال به استخر استخراج EMCD
آموزش اتصال به استخر استخراج EMCD

پس از انتخاب رمز ارز گزینه “How to connect” را همانطور که در شکل نشان دادیم انتخاب نمایید.

4.در این مرحله پنجره ای برای شما باز می شود. پس از انتخاب کشوری که در آن هستید و عملیات استخراج را از آنجا انجام می دهید، آدرس سرور به صورت خودکار برای شما نمایش داده می شود.

آموزش اتصال به استخر استخراج EMCD
آموزش اتصال به استخر استخراج EMCD

5.در این مرحله شما می توانید با کپی آدرسی که در اختیار دارید در تنظیمات دستگاه ماینر خود از این استخر استفاده نمایید. این نکته را در نظر بگیرید که آدرس برای هر رمز ارز متفاوت می باشد.


کلام پایانی استخر استخراج Emcd

به طور کلی با خواندن این مقاله شما می توانید با استخر استخراج EMCD آشنا شوید. در این مقاله در ابتدا با این استخر استخراج و تاریخچه ان آشنا خواهید شد. پس از آن ویژگی ها و معایب این استخر را بررسی نمودیم. اگر می خواهید در این استخر استخراج ثبت نام نمایید ما تمامی مراحل را در این مقاله به شما آموزش دادیم. لازم به ذکر است که این استخر استخراج یکی از استخرهای چند ارزه می باشد و از چندین رمز ارز پشتیبانی می کند. امیدواریم که با خواندن این مقاله اطلاعات لازم را کسب نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “استخر استخراج Emcd” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا