اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جا به جایی شرکت Ripple Labs

salamcrypto

کیتلین لانگ گفت: شرکت های ارز دیجیتال بیشتری متوجه می‌شوند که وایومینگ محل سکونت بهتری نسبت به دلاور است.
شرکت مبتنی بر بلاکچین Ripple Labs اکنون تجارت خود را در وایومینگ ثبت کرده است.
بنا به اظهارات یکی از مسئولان وایومینگ، این شرکت در فوریه 2020 اولین بار درخواست خود را داد و حالا وضعیت آنها به عنوان تجارت محلی فعال ثبت شده است. این شرکت مسئولیت محدود خواهد داشت و در کین مستقر می‌شود.
کیتلین لانگ در توئیتر گفت: شرکت های رمزنگاری بیشتری متوجه شده اند که وایومینگ بخاطر قوانین کریپتو دوستانه اش محل سکونت بهتری نسبت به دلاور است.
لانگ مدیرعالی بانک دیجیتال Avanti Bank & Trust است و با کمیته قانونگذاری ایالتی در بلاکچین، فناوری مالی و نوآوری دیجیتال در ارتباط است. وی گفت: شرکت های رمزنگاری مانند ریپل به دلیل نداشتن مالیات برای شرکت و معافیت ارز های دیجیتال از مالیات بر دارایی و فروش باید تصمیم بگیرند که دوباره به وایومینگ نقل مکان کنند.
علاوه بر دلایل بالا، حضور سناتور آمریکایی سینتیا لومیس هم یکی از دلایل است. نماینده وایومینگ یکی از اولین کسانی است که گفت دارایی های دیجیتال بخشی اساسی دستور کار قانون گذاری وی خواهد بود. در واکنش به اخبار ریپل، یکی از دستیاران لومیس گفت که بسیاری از مردم انتقال به وایومینگ را حداقل یک بار در نظر داشته اند.
به نظر نمی‌رسد که ریپل دفتر مرکزی خود را به ایالت دیگری منتقل کند زیرا دفتر اصلی آن هنوز سانفرانسیسکو ذکر شده است. با این حال کریس لارسن و بنیانگذار ریپل و برد گارلینگ هاوس گفته اند که آنها از عدم شفافیت در حوزه رمزنگاری و بلاکچین در این ایالت ناراضی هستند.
وایومینگ در حال تبدیل شدن به یکی از جذاب ترین ایالت های آمریکا برای شرکت های رمزنگاری و بلاکچین است. سال گذشته هیئت بانکی ایالت وایومینگ یک منشور به صرافی کراکن اعطا کرد که در آن به آنها دستور داده شده بود که به عنوان یک صرافی کریپتو دوستانه فعالیت کند. به بانک دیجیتال Avanti هم، چنین منشوری داده شد.
در پی خرید 1.5 میلیارد دلاری تسلا از بیت کوین در اوایل ماه جاری، سناتور لومیس از مدیرعامل تسلا یعنی ایلان ماسک دعوت کرد که به انتقال مجدد به این ایالت فکر کند.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  سازمان بورس آمریکا : دفاعیات ریپل از نظر قانونی نادرست است.

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا