اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

حذف وب سایت Binance از لیست سیاه تنظیم کننده در روسیه

salamcrypto

وب سایت Binance از سپتامبر 2020 به طور رسمی در لیست سیاه روسیه قرار گرفته است ، اما این محدودیت بر معامله Binance در روسیه تأثیر نگذاشته است.

وب سایت بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده جهان ، Binance ، بر اساس رای جدید دادگاه ، از لیست سیاه در روسیه خارج شد.بر اساس گزارش 21 ژانویه توسط خبرگزاری روسی كومرسانت ، دادگاه منطقه ای آرخانگلسك تصمیم قبلی در مورد قرار گرفتن  وب سایت Binance در لیست سیاه در روسیه را لغو كرد. گلب کوستارف ، رئیس عملیات بینانس برای روسیه و CIS ، خبر را به Cointelegraph تأیید کرد و اظهار داشت که جلسه دادگاه در 20 ژانویه برگزار شد.

دادگاه ، حکم قبلی را که در سال 2020 صادر شده بود ، لغو می کند. در سپتامبر ، Binance اعلام کرد که وب سایت آن در لیست وب سایت های ممنوعه توسط تنظیم کننده مخابرات روسیه Roskomnadzor قرار دارد. تنظیم کننده وب سایت را بر اساس تصمیم دادگاه که سایت را برای انتشار اطلاعات ممنوع متهم می کند ، در لیست سیاه قرار داد. علی رغم مسدود کردن ، وب سایت در روسیه بدون ابزارهای دسترسی اضافی مانند VPN هنوز در دسترس بود.

در زمان انتشار این خبر ، وب سایت Binance هنوز در لیست سایت های ممنوع Roskomnadzor ظاهر می شود ، اما در دسترسی محدود نیست.کوستارف گفت که Binance هنوز منتظر اسناد دادگاه درباره آخرین تصمیمی است که انتظار می رود این شرکت طی دو هفته آینده دریافت کند. وی گفت: “پس از دریافت سند ، اعلانی را برای حذف ما از لیست ارسال خواهیم كرد.”

بیشتر بخوانید:  عدم پشتیابنی 26 پلتفرم 😱 دیگر از Ripple

مدیر اجرایی همچنین گفت که لیست سیاه بر حجم معاملات Binance در بازار روسیه تأثیر نگذاشته است. کوستارف اظهار داشت: “اگرچه ممنوعیت ماه سپتامبر هیچ تاثیری بر حجم ما در روسیه نداشت ، اما برای ما محافظت از اعتبار و تجدیدنظر در این مورد مهم بود.”تغییر لیست سیاه اندکی پس از آن صورت می گیرد که روسیه قانون اصلی رمزنگاری اصلی خود را در مورد دارایی های مالی دیجیتال در 1 ژانویه 2021 تصویب کرد.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا