اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خرید مجدد بیت کوین توسط شرکت چینی Meitu

تقاضای موسسه ها و خرده فروشان به بالاترین سطح خود رسیده است. به نظر می‌رسد شرکت ها پس از سرمایه گذاری جسورانه تسلا در بیت کوین و تخصیص حدوداً 8 درصد از ذخایر خود به خرید این دارایی دیجیتال، ترغیب به سرمایه گذاری در این بازار شده اند.
بنا به گزارش نشریه بلومبرگ شرکت چینی میتو یکی از شرکت هایی است که نمی‌خواهد فرصت سرمایه گذاری در بیت کوین و پتانسیل زیاد این دارایی دیجیتال را از دست بدهد. این شرکت که سازنده برنامه های اندروید است و در هنگ کنگ فعالیت می‌کند اعلام کرد که آنها اخیراً 175 واحد بیت کوین به ارزش ده میلیون دلار خریداری کرده اند.
آخرین خرید این شرکت و اضافه شدن 175 بیت کوین دیگر منجر می‌شود که این دارایی دیجیتال در ترازنامه آنها به رقم 756 واحد برسد، این شرکت علاوه بر بیت کوین هولدر اتریوم نیز هست و 31 هزار واحد اتریوم در اختیار دارد.
هدف این شرکت رسیدن به رقم 100 میلیون دلار سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال بود که با این خرید اخیر آنها به این هدف خود رسیدند.
میتو یکی از اولین شرکت های چینی است که خبر از خرید و سرمایه گذاری در بیت کوین و اتریوم داده است.
علاوه بر میتو شرکت های دیگر مثل Square و مایکرو استراتژی نیز در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند که به طور مثال مایکرو استراتژی روز دوشنبه 5 مارچ اعلام کرد که حدوداً 253 واحد بیت کوین دیگر با متوسط قیمت 59339 دلار خریداری کرده تا کل بیت کوین های آنها به رقم 91579 واحد برسد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  وضعیت بیت کوین بسیار ریسکی و غیرقابل پیش بینی است

منبع: CryptoSlate

کوین کده

گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا