اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

فروش دوباره بیت کوین با بالاترین قیمت

بیت کوین با بالا ترین قیمت خود یعنی 25000 دلار در حال فروش است.

شاید این معجزه کریسمس باشه که یکبار دیگر بیت کوین به بالاترین رقم فروش خود رسیده است.اگرچه بیت کوین در حالی که 25 دسامبر در آمریکا، به 25000 دلار رسید ، اما در واقع 26 دسامبر بود که گاوهای آسیایی (که ظاهراً این اتفاق را درست کردند) یک رکورد تاریخی جدید برای رمز ارزها  ثبت کردند. این نقطه عطف در ساعت 3:00 صبح UTC ، در میانه یک روز پرتحرک تجاری در آسیا ، در 26 دسامبر رخ داد.

سلام کریپتو

اما گاوها نمی خواستند استراحت کنند و پس از یک وقفه کوتاه 60 دقیقه ای ، دوباره توانستند کنترل خود را بدست آورند و بیت کوین را تا 24،895 دلار افزایش دهند که دو ساعت بعد ، یک شمع سبز آن را به 25000 دلار رساند. این تعداد دور احتمالاً باعث ایجاد تعداد زیادی سود (سفارشات فروش) می شود و از ادامه روند صعودی جلوگیری می کند.

نمودار قیمت بیت کوین

در زمان نوشتن این مقاله ، بیت کوین با قیمت 24700 دلار در حال معامله شدن است که پس از یک سال پر از حوادث دشوار ، هنوز هم یک هدیه عالی کریسمس برای هولدرها و علاقه مندان است.

بر طبق گزارش Decrypt در اکتبر 2020، حرکت گاوها نسبت به سال 2017 متفاوت و سر عت آنها سالمتر و پایدارتر به نظر میرسد، سرمایه گذاری های عظیم سازمانی و پذیرش گسترده تر توسط عموم مردم بخشی از اصول اساسی حرکت گاوها می باشد، بنابراین با ادامه این حرکت سال نو میلادی بسیار خوبی در پیش خواهد بود.

صرافی ایرانی کارت

منبع: دی کریپت

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: بیت کوین به بالاترین سطح سه ماهه اخیر خود رسید

بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا