اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ریپل خواستار مختومه اعلام شدن شکایت سازمان بورس آمریکا

مدیرعامل شرکت ریپل آقای برد گارلینگهاوس و مدیرعامل سابق آن کریس لارسن برای رد شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار که در ماه دسامبر مطرح شد نامه ای به قاضی فدرال سارا نتبورن نوشته اند.
کمیسیون بورس و اوراق بهادار پس از ظرح شکایت علیه شرکت ریپل لبز در اقدامی غیر معمول از دو مدیر برجسته آن یعنی آقایان برد گارلینگهاوس و کریس لارسن شکایت کرد و به آنها اتهام کمک و مشارکت در فروش غیر ثبت شده توکن  XRP که توکن بومی شرکت ریپل لبز است را نسبت داد.
وکلای آقایان گارلینگهاوس و لارسن مدعی شدند که معاملات این دو نفر عمدتاً در خارج از آمریکا ثبت شده و ربطی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ندارد ولی این کمیسیون مدعی بود که این معامله ها همگی در آمریکا انجام شده ولی نتوانستد با ارائه مدارک مستند قاضی را قانع کنند.
حالا متهمان مدعی شده اند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار بخش 5 را نقض کرده که این مورد به معنای این است که آنها نتوانستند مدارک قابل قبول برای ادعای خود ارائه دهند.
وکلای این دو نفر طی بیانیه ای گفتند:
علی‌رغم تحقیقات گسترده به مدت 30 ماه و دسترسی داشتن به سوابق تجاری آقایان لارسن و گارلینگهاوس و داشتن فرصت کامل برای شناسایی هر فروش غیر قانونی، کمیسیون بورس و اوراق بهادار نتوانسته مدرکی دال بر ادعای خود پیدا کند.
مدیران ریپل خواستار خاتمه یافتن این پرونده هستند و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا تا تاریخ 14 ماه می فرصت دارد تا به این تصمیم اعتراض کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  ارزش کل بازار دوج کوین 37 میلیارد دلار نیست

منبع: U.Today

کوین کده

گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا