اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

درخواست مدیرعامل ریپل برا رد شدن پرونده علیه او

salamcrypto

وکلای برد گارلینگهاوس ادعا می‌کنند فروش ریپل توسط وی در صرافی های خارجی انجام شده است.
وکیل مدافع مدیرعال ریپل آقای برد گارلینگهاوس در نامه ای به قاضی فدرال آنالیزا تورس نوشتند که مدیرعامل شرکت  RippleLabs درخواست رد دعوی دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده که علیه وی در ماه دسامبر ثبت شد را را دارد.
همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش شده بود، سازمان بورس آمریکا از اولین شکایت اصلاح شده خود علیه برد گارلینگهاوس و کریس لارسن مدیرعامل سابق ریپل رونمایی و ادعا کرد که آنها توانسته اند با فروش خود بازار ریپل را دستکاری کنند.
وکلای آقای گارلینگهاوس اظهار داشتند که نسخه اصلاح شده این داخواست هیچ نتیجه ی بهتری در پی نخواهد داشت و آنها واقعیت های اقتصادی فروش ریپل مورد بحث را تشخیص نمی‌دهند، آنها معتقدند که این دادخواست نتوانسته به درستی ادعای سوءاستفاده و تخلف را ثابت کند.
کمیسیون امنیت اقتصادی در تلاش است تا ثابت کند که آقای گارلینگهاوس یا از این موضوع مطلع بوده بوده و یا بی‌پروا این موضوع را نادیده گرفته است که خود کاری بسیار ناشایست است و با این وجود تخلفی اساسی را مرتکب شده است.
در دادخواست سازمان بورس علیه ریپل و مدیران آن، آنها ادعا می‌کنند که ریپل به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده است.
در نامه ی آقای گارلینگهاوس همچنین آمده است که اکثر قریب به اتفاق فروش وی در صرافی های خارجی انجام شده و سازمان بورس موفق به شناسایی معاملات آقای گارلینگهاوس در ایالات متحده نشده است.
گفته می‌شود در شکایت اصلاح شده ذکر شده است که آقای گارلینگهاوس ریپل های خود را حداقل در چهار صرافی دیجیتال آمریکایی به فروش رسانده است.
در زمان نوشتن این مقاله ریپل در شبانه روز گذشته 2.4 درصد رشد قیمت داشته و با قیمت 0.462662 دلار معامله می‌شود.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  روند صعودی بیت کوین به پایان نرسیده است

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا