اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مدیران ریپل از ارائه سوابق تجاری خارج از کشور خودداری می‌کنند 😖

salamcrypto

مدیران ریپل از ارائه اسناد خودداری می کنند

خورخه تنیرو وکیل ارشد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مدعی است که نه شرکت ریپل لب و نه برد گارلینگهاوس و نه کریس لارسن تاکنون هیچ سندی در رابطه با اکانت های خود در صرافی های خارجی ارائه ندادند.
خورخه تنیرو تاکید دارد که متهمان علی‌رغم شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار در خارج از ایالات متحده به معامله پرداخته اند و به همین خاطر از ارائه سوابق تراکنش های اکانت خود خودداری می‌کنند.
بنا به تجزیه و تحلیل های کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این سازمان مدعی است که لارسن و گارلینگهاوس صدها میلیون واحد توکن XRP به صرافی های خارجی منتقل کرده اند.
همانطور که به صورت مفصل اشاره کردیم، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درخواست های زیادی را به رگولاتور های خارجی ارسال کرده است.
کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تلاش است تا اسنادی را 14 صرافی دیجیتال و 5 شرکتی که از On-Demand استفاده کرده اند و یک سرمایه گذار که توکن XRP را مستقیماً از شرکت ریپل لبز خریداری کرده است بدست آورند.
این سازمان با رد استدلال های ریپل ادعا می‌کند که هیچ قانونی وجود ندارد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار را از ارسال درخواست به رگولاتور های خارجی منع کند.
از بین رگولاتور های خارجی سه رگولاتور با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده همکاری کرده اند و حاضر به افشای هیچگونه مدارکی از این همکاری نیستند و دو رگولاتور هم درخواست این سازمان را با قاطعیت رد کرده اند.
این سه رگولاتور اظهار داشتند که درخواست ریپل برای همکاری نکردن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار نادرست است.
به نظر این خبر آنچنان تاثیر منفی بر روی توکن  XRP نگذاشته زیرا این توکن در شبانه روز اخیر 7.5 درصد رشد داشته و در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 1.13 دلار معامله می‌شود.
به نظر شما آیا این درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای جمع آوری مدارک علیه ریپل در خارج از مرز های آمریکا نتیجه خواهد داد؟

بیشتر بخوانید:  ادوارد اسنودن: بودجه پیشنهادی 6 میلیارد دلاری بایدن برای بیت کوین خوب است

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا