صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گسترش همکاری ریپل با پلتفرم I-Remit

گسترش همکاری ریپل با پلتفرم I-Remit

شرکت بلاکچینی ریپل، همکاری خود با شرکت I-Remit، بزرگترین شرکت فیلیپینی غیربانکی حواله، را گسترش داده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و با توجه به بیانیه‌ی روز چهارشنبه، I-Remit از راه حل نقدینگی بر اساس تقاضا (ODL)، جهت بهبود بهینه سازی جریان بین مرزی خزانه‌ی خود، بهره خواهد گرفت.

در ابتدا در سال 2018، این دو شرکت قرارداد همکاری منعقد کردند. شرکت I-Remit یکی از اولین پذیرنده‌های راه حل ODL است که امکان انجام پرداخت‌های بین مرزی سریع، از طریق استفاده از توکن ریپل به عنوان رمز ارز بریج، را فراهم می‌کند.

I-Remit با استفاده از راه حل ODL، دیگر مجبور به مقابله با تنگناهای مرتبط با پرداخت‌های سنتی خزانه، نخواهند بود. اکنون، امکان انجام تسویه حساب‌ها به صورت یک روزه وجود دارد. این بدان معناست که I-Remit امکان پشتیبانی از زیرمجموعه‌ها و همکاران خود از سراسر جهان، به شکلی بهینه‌تر از این، را نخواهد داشت.

معاون ارشد ریپل، بروکز انتویستل، ادعا می‌کند که گسترش این همکاری بلند مدت با I-Remit، به این شرکت جهت پوشش فضاهای خالی نقدینگی، که امکان رشد بقیه‌ی جنبه‌های شغل این کمپانی را فراهم خواهدکرد، کمک خواهد کرد.

فیلیپین، یکی از بزرگترین دریافت کننده‌های حواله‌ها در جهان است؛ به همین دلیل، این بازار یک بازار جذاب برای ریپل به شمار می‌رود. هرساله، این کشور حدود 34 میلیارد دلار حواله دریافت می‌کند.

بیشتر بخوانید:  رئیس سازمان بورس: بازدهی بورس از سایر بازارهای سرمایه بیشتر است!!!

همانطور که توسط U.today گزارش شد، ریپل یک سرویس حواله‌ی مستقیم برای انتقال‌های بین مرزی از قطر به فیلیپین راه اندازی کرد.

در ماه آپریل، I-Remit از همکاری خود با Velo Labs، جهت پردازش حواله‌هایی که بین استرالیا و فیلیپین ارسال می‌شوند، رونمایی کرد.

اخیرا، ریپل به عنوان ارائه دهنده‌ی پیشتاز در ناحیه‌ی جنوب شرق آسیا شناخته شد.

زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت ریپل، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای ریپل را مشاهده نمایید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا