اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دادخواست دیگر در مورد تخلفات قانون اوراق بهادار برای Ripple

salamcrypto

آزمایشگاه Ripple ، صادرکننده ارز رمزنگاری شده XRP ، با یک پرونده قضایی دیگر که از طرف خریدار تایلر تومی در فلوریدا تنظیم شده بود مورد لطمه قرار گرفت.

شاکی شرکت بلاک چین را متهم می کند که با ارائه XRP به سرمایه گذاران خرده فروشی بدون اعمال هیچ محدودیتی ، قانون اوراق بهادار فلوریدا و حمایت از سرمایه گذاران را نقض کرده است.

عدم توانایی Ripple در تأمین هزینه های شغلی شرکتی خود ، آن را مجبور به فروش در حد امکان توکن خود در حالی که کنترل تأمین و نقدینگی آن را داشت ، کرده است.

به عبارت دیگر ، اکثریت قریب به اتفاق درآمد Ripple از فروش XRP (بیش از 1 میلیارد دلار) آن حاصل شده است و Ripple برای تأمین بودجه فعالیت های خود اقدام به فروش توکن های خود کرده است.

در این دادخواست مدیرعامل Ripple ، برد گارلینگهاوس به عنوان یک متهم معرفی شد و اظهار داشت که وی از آوریل 2017 تا دسامبر 2019 در حین دستکاری در عملکرد توکن خود ، حدود 150 میلیون دلار XRP فروخته است.

در زمان های مختلف بین آوریل 2017 و حداقل دسامبر 2019 ، گارلینگهاوس  به دنبال جلوگیری از کاهش قیمت توکن خود ، فروش آن را متوقف کرد زیرا قیمت XRP در حال کاهش بود.

بیشتر بخوانید:  سه برابر شدن سهام MicroStrategy با خرید بیت کوین از ماه آگوست

مشکلات حقوقی ریپل همچنان در حال افزایش است.

آزمایشگاه Ripple با یک پرونده قضایی مشابه که توسط شاکی اصلی ، بردلی سوستاک ، در ماه مه سال 2018 تشکیل شد ، مورد ضرب و شتم قرار گرفت. این پرونده تقریباً سه سال است که ادامه دارد.

مشکلات حقوقی decacorn بلاکچین پس از شکایت توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده SEC در ماه دسامبر ، بسیار بدتر شد.

علاوه بر این ، ریپل همچنین توسط مدیر دارایی عمده Tetragon به دادگاه احضار شد که اکنون پس از هدایت بودجه سری C خود در دسامبر 2019 ، در حال تلاش برای بازپرداخت سهام خود در این شرکت است.

منبع : u.today

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا