اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دارندگان ریپل مدعی پیروزی در دادگاه

salamcrypto

در آنچه که از نظر دارندگان ریپل یک پیروزی بزرگ قلمداد می‌شود، دادگاه به جان دیتون اجازه داد تا از طرف دارندگان ریپل در این پرونده مداخله کند. قاضی آنالیسا تورس ساعاتی قبل این حکم را صادر کرد و در این حکم آمده است که جان دیتون برای مداخله تا حداکثر 19 آپریل باید دادخواست خود را تنظیم کند و پس از آن هرگونه مخالفت و پاسخ باید تا تاریخ سوم ماه می تنظیم شود.
در حالی که این خبر پیشرفت بزرگی برای دیتون و طرفداران ریپل است ولی یک ضربه بزرگ به سازمان بورس آمریکا محسوب می‌شود. چند روز پیش شاکی در نامه ای مواضع مخالفت خود در مورد مداخله جان دیتون در پرونده را اعلام کرده بود.
سازمان بورس در آن نامه گفته بود:
اگر دادگاه به این دارندگان اجازه خالت بدهد، منطقی است که به همه سرمایه گذاران و افراد علاقه مند با دیدگاه های متفاوت نیز اجازه دخالت در اقدامات اساسی دادگاه را بدهد.
سازمان بورس همچنین گفته بود که چنین مداخله ای در این پرونده سردرگمی و پیچیدگی بیجا را در این پرونده ایجاد می‌کند.
به همین ترتیب دیتون می‌گوید که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به وضوح در تلاش است تا با این ادعا که انگیزه دیتون برای مداخله در این پرونده کسب سود است دیتون را بد جلوه دهد. به گفته وی نامه این سازمان گمراه کننده ترین نامه ای بوده است که تاکنون خوانده و به دادگاه ارسال شده است.
این ادعا های کمیسیون بورس اوراق بهادار در پاسخ به نامه جان دیتون در 19 مارچ بود. دیتون در این نامه مدعی شده بود که منافع دارندگان ریپل توسط هر دو طرف نادیده گرفته می‌شود و دارندگان ریپل نمی‌توانند به تلاش های ریپل اعتماد کنند.
به نظر شما مداخله جان دیتون در این پرونده باعث پیروز شدن ریپل علیه کمیسیون بورس اوراق بهادار در این پرونده خواهد شد؟

بیشتر بخوانید:  دادگاه با درخواست ریپل مبنی بر جمع آوری مدارک موافقت کرد

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: AMBcrypto


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا