اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شرکت ریپل به دنبال فروش XRP های خود

salamcrypto

مقدار زیادی توکن  XRP از ریپل  Ripple DLT به صرافی های برتر رمزنگاری جا به جا شده است.

داده های بلاکچینی که اخیراً منتشر شده است نشان می‌دهد که در طول پانزده ساعت گذشته، مقدار زیادی توکن  XRP از ریپل  Ripple DLT به صرافی های برتر رمزنگاری جا به جا شده است.
بنا به ربان محبوب ردیابی جا به جایی های بزرگ دنیای ارز های دیجیتال یعنی Whale Alert مجموعاً دو واحد از این صرافی ها در آمریکا قرار دارند.
همانطور که توسط ویل آلرت گزارش شده است، در پانزده ساعت گذشته 182 میلیون دلار توکن XRP از شرکت ریپل لبز  خارج و به صرافی های بیترکس، کوین بیس و بایننس وارد شده است.
بیشترین ورودی مربوط به صرافی آمریکایی کوین بیس بوده است و شش ساعت پیش 62 میلیون واحد توکن XRP از شرکت ریپل لبز وارد این صرافی شده است.
بزرگترین ورود بعدی مربوط به صرافی بایننس بوده است و 29.5 میلیون واحد  XRP به این صرافی وارد شده است، پس از آن صرافی دیجیتال بیترکس با 25 میلیون واحد رمزارز XRP میزبان توکن های ریپل لبز بود.
بر اساس داده های ویل آلرت، این شرکت 4 میلیون واحد XRP را به صرافی چینی هیوبی نیز ارسال کرده است.
در این هفته ریپل لبز روزانه 4 میلیون واحد از رمزارز انحصاری خود را به صرافی هیوبی ارسال کرده است که مبلغی بالغ بر 6 میلیون دلار در روز است و دو هفته قبل هم این شرکت 5.5 میلیون واحد توکن XRP را به این صرافی ارسال کرد که ارزشی بالغ بر 8 میلیون دلار دارد.
هنوز دلیل این کار ریپل لبز مشخص نیست ولی توکن XRP به این خبر واکنش منفی نشان نداده است و در شبانه روز اخیر  6.4 درصد و در هفته اخیر حدوداً 15 درصد رشد قیمت را تجربه کرده است.
نظر شما همراهان زوم ارز درمورد فعالیت های ریپل لبز چیست؟

بیشتر بخوانید:  خرید مجدد بیت کوین توسط شرکت چینی Meitu

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا