اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گسترش فعالیت های ریپل خارج از آمریکا

گسترش فعالیت های ریپل خارج از آمریکا

به گزارش زوم ارز و به نقل از چارلز گاسپارینو از شرکت Fox Business، وی در توییتر اطلاعات بدست آمده از منابع نزدیک به مدیران ارشد شرکت ریپل لبز را به اشتراک گذاشت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گفته آنها، فقط واحد گسترش فعالیت آنها در ایالات متحده است که از شکایت حقوقی فعلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده رنج می‌برد و سایر تیم های این شرکت در کشور های دیگر مشکلی ندارند.

به گفته این افراد، فراتر از ایالات متحده تجارت این شرکت همچنان در حال پیشرفت است و همانطور که اخیراً از سوی U.Today گزارش شده است ریپل دفتر جدید خود را در فیلیپین راه اندازی کرد و علاوه بر این، آنها به دنبال گسترش شبکه RippleNet نیز هستند و به تازگی با شرکت Paydek قرارداد امضا کردند و این شرکت در انگلستان مستقر است و همچنین ریپل قصد دارد با استفاده از فناوری ODL، تجارت خود را در آفریقا و آمریکای لاتین گسترش دهد و در این مناطق به سازماندهی حواله ها، پرداخت های ناشناس، ارزان و سریع برای کارگران و فریلنسر ها بپردازد.

کوین کده

پیشتر چارلز گاسپارینو در توییتی اعلام کرده بود که ریپل لبز قصد حل و فصل دعوای حقوقی خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار را ندارد و عزم خود برای پیروزی در این پرونده جزم کرده است.

بیشتر بخوانید:  کمک رمز ارزها به تجار در عملیات تهاتر

گاسپارینو تأکید کرد که دستور کار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در برابر شرکت های رمزنگاری از جمله ریپل و کوین بیس و علاوه بر آن موفقیت های ریپل در خارج از ایالات متحده ثابت می‌کند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دنبال خارج کردن نوآوری از ایالات متحده است و این کار در نهایت به ضرر اقتصاد این کشور منجر خواهد شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا