صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

راه‌اندازی هکاتون ارز دیجیتال بانک مرکزی توسط شرکت ریپل

راه‌اندازی هکاتون ارز دیجیتال بانک مرکزی توسط شرکت ریپل

به گزارش زوم ارز، ریپل مسابقه CBDC را راه اندازی کرد، این رویداد که CBDC Innovate نام دارد، به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه هایی بسازند که بر روی بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز ریپل، XRP Ledger (XRPL) اجرا شوند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شرکت کنندگان در مسابقه ملزم به ساخت یا به روز رسانی فین تک یا راه حل پرداخت در یکی از سه دسته هستند.

  1. دسته اول بر قابلیت همکاری متمرکز است و انتظار می رود توسعه دهندگان راه حلی ارائه دهند که به CBDC اجازه می دهد با سایر دارایی های دیجیتال مانند توکن های غیر قابل تعویض و استیبل کوین ها تعامل داشته باشد.
  2. دسته دوم بر روی خرده فروشی متمرکز است و از شرکت کنندگان انتظار می رود که رابطی بسازند که به کاربران اجازه می دهد با CBDC تعامل داشته باشند.
  3. آخرین دسته شامل شمول مالی است و توسعه دهندگان باید راه حلی ارائه دهند که بتواند از مزایای چنین ارز دیجیتالی استفاده کند.

بر اساس صفحه هکاتون، رقبا باید تمام راه حل های خود را در تاریخ 25 آگوست 2022 یا قبل از آن ارسال کنند و برندگان در تاریخ 8 سپتامبر اعلام خواهند شد. رقابت برای توسعه دهندگان در همه مناطق به جز برزیل، کریمه، کوبا، ایران، کره شمالی، کبک آزاد است. ، روسیه و سوریه.

ریپل همچنان به سرمایه گذاری هنگفت در راه حل های CBDC ادامه داده است، زیرا کشورهای بیشتری به فکر عرضه چنین محصولاتی هستند. این شرکت دارای یک پلتفرم اختصاصی مبتنی بر فناوری XRP Ledger است که به بانک‌های مرکزی اجازه می‌دهد تا CBDCها را ضرب، مدیریت، تراکنش و تخریب کنند.

ریپل با چندین کشور و بانک برای آزمایش راه حل های CBDC کار کرده است. در سپتامبر 2021، برای اجرای آزمایشی CBDC این کشور با بوتان شریک شد. این همکاری به بوتان اجازه داد تا ارز دیجیتال خود را بر روی پلت فرم CBDC ریپل برای پرداخت های خرده فروشی، فرامرزی و عمده فروشی اجرا کند.

بیشتر بخوانید:  آیا بیت کوین در آستانه افزایش قیمت است؟

در ماه نوامبر، این شرکت با جمهوری پالائو برای کشف و توسعه استراتژی‌ها برای اولین ارز دیجیتال این کشور همکاری کرد.

در اوایل سال جاری، ریپل با انجمن یورو دیجیتال (DEA) برای تبادل اطلاعات و تخصص فنی در مورد CBDCها همکاری کرد.

ریپل قصد دارد در صورت پیروزی SEC از ایالات متحده خارج شود، در همین حال، شرکت بلاک چین مستقر در سانفرانسیسکو قصد دارد در صورت شکست نبرد حقوقی خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از ایالات متحده خارج شود. همانطور که قبلا گزارش شده بود، رگولاتور ادعا کرد که ریپل با انتشار اوراق بهادار ثبت نشده از طریق فروش ریپل، 1.3 میلیارد دلار به دست آورده است.

در حالی که هنوز مشخص نیست این پرونده چه زمانی به پایان می رسد، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل معتقد است که این مشکل می تواند قبل از پایان سال حل شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: cryptopotato


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا