اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیروزی مهم ریپل در پرونده علیه سازمان بورس آمریکا

salamcrypto

قاضی دادگاه سارا نتبورن طی دادرسی اخیر دستور داد تا ویلیمان هینمن مدیر سابق بخش امور مالی شرکت  کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده استشهاد نامه ای را پر کرده و در دادگاه شرکت کند.

بنا به گزارشات منتشر شده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده استدلال می‌کند که شهادت هینمن که پیشینه بدی هم دارد بسیار خطرناک خواهد بود.

با این حال، نتبورن خاطرنشان کرد که این پرونده به زودی حل نخواهد شد و قاضی رایی را به نفع هر یک از طرفین به زودی اعلام نخواهد کرد اما نتبورن گفت که از علاقه گسترده مردم مبنی بر حل و فصل شدن این پرونده اطلاع دارد.

سارا نتبورن گفت که استشهاد نامه ویلیمان هینمن بر روی بخش های دیگر این پرونده تاثیر نخواهد گذاشت.

در حالی که قرار بود هینمن در 19 جولای استشهاد نامه خود را ارائه و شهادت دهد، قاضی این موضوع را به تعویق انداخت تا طرفین بتوانند پیش از آن به بررسی بیشتر نقس هینمن در این پرونده بپردازند.

صرافی ایرانی کارت

هینمن در سال 2018 در یک سخنرانی اعلام کرد که اتریوم یک اوراق بهادار نیست و این سازمان از اتریوم شکایتی نکرد و این در حالی است که در سال 2020 آنها از ریپل به همین خاطر و برخی مسائل دیگر شکایت کردند.

بیشتر بخوانید:  ایلان ماسک ریاکاری در بازار ارز های دیجیتال را قبول دارد

به احتمال زیاد قاضی از هینمن این سوال را خواهد پرسید که آیا سخنرانی او در سال 2018 درباره اوراق بهادار بودن اتریوم رسمی است یا خیر.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در طول رند این پرونده بارها اشاره کرده که هنوز در مورد وضعیت نظارتی سایر رمز ارز ها تصمیمی اتخاذ نکرده و آنها باور دارند که سخنان هینمن فقط و فقط اظهارات شخصی اوست.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا