اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا بزودی شاهد توافق ریپل و سازمان بورس آمریکا خواهیم بود؟

salamcrypto

جرمی هوگان، کارشناس حقوقی کریپتو و حامی ریپل این نکته را مطرح کرد که ممکن است بزودی دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار و ریپل به نتیجه برسد.

در یک ویدیوی جدید هوگان گفت که احتمالاً دو ماه بعد پس از اینکه مهلت کمیسیون بورس و اوراق بهادار مبنی بر جمع آوری اطلاعات به پایان رسید و هر دو طرف مدارک و شواهد خود را کامل ارائه کردند توافق بین دو طرف ایجاد کردند.

هوگان همچنین زمان این توافق بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار و ریپل را نیز تخمین زد و گفت:
هیچ حل و فصلی در این پرونده تا پس از به پایان رسیدن مهلت دو طرف برای ارائه مدارک رخ نخواهد داد. آیا ممکن است که تا قبل از آن دو طرف به توافق برسند؟ بله، فقط فکر نمی‌کنم که محتمل باشد و بنظر من هرگونه تسویه حساب حداقل پس از اوایل ماه سپتامبر رخ خواهد و من باور دارم که این پرونده تا پایان ماه اکتبر حل و فصل خواهد شد.

هوگان تخمین می‌زند که اگر این پرونده تا پایان ماه نوامبر حل و فصل نشود تا سال 2022 تمدید خواهد شد و درگیری های دو طرف تا سال 2022 ادامه خواهد داشت.

این وکیل می‌گوید که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هیچ عجله ای برای به توافق رسیدن ندارد و از اینکه مهلت ارائه مدارک به مدت 2 ماه تمدید شد، خوشحال است.

صرافی ایرانی کارت

وی در همین رابطه افزود:
من دلیلی نمی‌بینم که کمیسیون بورس و اوراق بهادار عجله ای برای حل و فصل کردن پرونده و به توافق رسیدن داشته باشد چرا که هرچه زمان بیشتری بگذرد وضعیت این سازمان در این پرونده بهتر می‌شود و شرایط برای ریپل سخت و سخت تر می‌شود.

بیشتر بخوانید:  تاثیر ناچیز 💪 فروش چند میلیاردی بیت کوین توسط دولت ایالات متحده بر بازار

بنظر شما در صورت حل و فصل شدن این پرونده ریپل دچار افزایش قیمت می‌شود؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: DailyHodl


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا