اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

حرکت ناگهانی ریپل تحت تاثیر spark

*در 12 دسامبر ساعت 00:00 شبکه های flare تصویر لحظه ای از شبکه XRP برای آماده سازی ایر داراپ آن خواهند گرفت.

سلام کریپتو

*تعداد نهنگ های XRP 10 میلیون سکه یا بیشتر از آن را نگه میدارند که به سرعت در تمام زمان ها بالا می رود.

*علی رقم فشارهای شدید در خریدن، توکن XRP ریپل با روند ثابتی ادامه دارد.

*سرمایه گذاران در حال خریدن XRP با یکدیگر هستند برای آماده شدن در دریافت یک مقدار مشخصی از توکن های spark از طریق ایردراپی که وارد می شود.

دست آوردهای ایردراپ اسپارک

 سود و منفعت XRP Ledger در حال گسترش پیدا کردن از طریق شبکه های flare در حال گسترش و تصاویر لحظه ای XRP و ایر دراپ اسپارک می باشد.

صرافی ایرانی کارت

شبکه های flare تنظیم شده برای معرفی اتریوم عملکرد شبیه XRP Ledger را دارد. که این موضوع تعهدی هوشمند و برنامه های بلاک چین و پروتکل هایی که میتواند به عنوان trustless pippline بین XRP Ledger و شبکه های دیگر را استفاده کرد را معرفی میکند.پروژه اعلام شده به عنوان Flare توضیح میدهد که ممکن است به عنوان اولین و مفیدترین fork باشد که سود شبکه اصلی ان از طریق افزایش سود است.در 12دسامبر ساعت 00:00 دارندگان XRP میتوانند در تعادل سازی تصویر لحظه ای آمادگی airdrop در سال آینده شرکت کنند، که توکن spark را به صورت یک به یک  به هر دارنده سهم  میدهد.

 دلایل تکنیکالی سرمایه گزاران باید یک حساب صرافی یا کیف پول اتریومی که از Spark airdrop پشتیبانی می کند داشته باشند. کیف پولهای Metamask, Ledger و برنامه های دیگر و صرافی هایی که پشتیبانی میکنند شامل coinbase, kraken, poloniex, OKEx, Binance و… هستند.

بیشتر بخوانید:  افزایش هزینه کارمزد اتریوم

سرمایه گذاران در حال ملحق شدن به یکدیگر

در چند روز گذشته بیش از 1.7 میلیارد توکن XRP برای کیف پولهای صرافی شناخته شده برای آمادگی انتقال یافته است. بنابراین، تعداد نهنگ هایی که حداقل 10 میلیون XRP را دارند به حدود 339 نفر میرسند.گرچه درخواست های بالا رفته برای فعالیت هزینه های کوتاه مدت به نظر خیلی موفق امیز می آیند.

 بالاترین قیمت پیش رو

فعالیت بی رونق قیمت های XRP در طول سه هفته گذشته منجر به ایجاد مثلث متقارن در  تایم فریم 4 ساعته است. مسیر انجام کار نزولی با نوسانات بالا شکل گرفته است، در حالی که مسیر انجامکار کار صعودی در سطح پایین نوسانات پیشرفت کرده است.الگوی مثلثی که در شکل زیر میبینید پتانسیل رشد 40% در XRP را پیشبینی می کند.

نمودار قیمت ریپل
نمودار قیمت ریپل

اگر XRP در بالای مقاومت  0.59$ حرکت کند، میتواند یک فشار خریدی ایجاد کند که ارزش ریپل را به سمت 0.80$ یا بیشتر بالا ببرد.نحوه خروج ریپل از این الگوی مثلثی اهمیت بالایی دارد.بنابراین سرمایه گذاران باید توجه زیادی به سطح پشتیبانی 0.51$ به عنوان سطحی که اگر حمایت نشود می تواند دید مثبت ما را نسبت به ریپل بی اعتبار کند، داشته باشند. اگر چنین چیزی اتفاق بیافتد، قیمت XRP میتواند با 42% سقوط به 0.30$ برسد.

 

منبع : کریپتو بریفینگ


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا