اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

احتمال ضعیف توافق بین ریپل و سازمان بورس آمریکا

به گزارش زوم ارز، ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از قاضی فدرال سارا نتبورن درخواست کردند تا مهلت کشف مدارک را تا 12 نوامبر تمدید کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تمدید این مدت برای برکناری مدیرعامل شرکت ریپل آقای برد گارلینگهاوس و موسس آن آقای کریس لارسن که به عنوان دو متهم اصلی این پرونده شناخته می‌شوند مورد نیاز است.

همانطور که تیم خبری زوم ارز پیش از این نیز برای شما گزارش داده بود، سارا نتبورن قاضی دادگاه فدرال ایالت نیویورک درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای تمدید مهلت کشف مدارک به مدت دو ماه یعنی تا 15 اکتبر را پذیرفت و با این حال اکنون بنظر می‌رسد که دو طرف خواستار تمدید بیشتر آن یعنی 12 نوامبر هستند.

کوین کده

آقای جیمز فیلان که به پرونده ریپل و تیم حقوقی این شرکت نزدیک است باور دارد که جدیدترین حرکت دو طرف نشان دهنده این است که هیچگونه توافقی در کار نیست و وی در این خصوص گفت:
طبق تجربه من، هرکس که فکر می‌کند این پرونده به زودی حل خواهد شد و دو طرف به توافق می‌رسند باید تجدید نظر کند.

قاضی هنوز در مورد درخواست مدیران ریپل برای رد این پرونده تصمیمی نگرفته و پس از آن نیز باید در مورد مداخله هولدر های توکن XRP در این پرونده تصمیم بگیرد.

بیشتر بخوانید:  مصاحبه رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس در مورد ارز های دیجیتال

همچنین چندین اختلاف در روند کشف مدارک بین دو طرفین پیش آمده بطوری که قاضی فدرال تصمیم گرفت یک کنفرانس تلفنی بین دو طرف برگزار کند.

رمز ارز XRP طی شبانه روز اخیر اصلا وضعیت خوبی نداشته و دچار کاهش قیمت 7.4 درصدی شده و هم اکنون در سطح قیمت 1.16 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا