اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپل

وکیل ارشد تیم حقوقی ریپل آقای جیمز فیلان که به طور منظم اخبار پرونده این شرکت علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار را در اختیار مردم قرار می‌دهد در توییتر خود اعلام کرد که یک وکیل جدید به تیم آنها پیوسته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

طبنا به این توییت، هدف از پیوستن سارا پروستکو به این تیم حقوقی، دفاع از کریس لارسن است.
کریس لارسن در سال 2012 به همراه جد مک کلب ریپل را تأسیس کرده و حالا کمیسیون بورس و اوراق بهادار از وی شکایت کرده است.

پروستکو دانش آموخته دانشکده حقوق نیویورک است و افتخارات آکادمیک زیادی را کسب کرده که به معنای این است که وی فرد پر تلاشی بوده است.

کوین کده

وی همچنین با مدرک کارشناسی با مدرک کارشناسی از دانشگاه American University فارغ التحصیل شد و با معدل بالایی از این دانشگاه خارج شد.

همانطور که به صورت مفصل برای شما همراهان گرامی زوم ارز روند این پرونده را گزارش می‌دهیم، چندی پیش گزارش دادیم که یک وکیل جدید به تیم ریپل برای دفاع از برد گارلینگهاوس مدیرعامل این شرکت پیوسته است و این وکیل باید از برد گارلینگهاوس در برابر وکلای مشهور کمیسیون بورس و اوراق بهادار دفاع کند.

در آخرین روز های سال  2020 یعنی در ماه دسامبر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک دادخواستی را علیه شرکت ریپل لبز و دو نفر از مدیران عالی رتبه آن یعنی برد گارلینگهاوس و کریس لارسن پر کرد و آنها را متهم به فروش غیرقانونی و ثبت نشده 1.3 میلیارد دلار توکن  XRP کرد.

بیشتر بخوانید:  438000 دلار توسط هک حساب توییتر بیپل به سرقت رفت

در شبانه روز اخیر توکن  XRP که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، وضعیت آرامی را داشته و در مدت 24 ساعت افزایش قیمت 0.5 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 0.62 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا