اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیروزی ریپل در دادگاه علیه Tetragon

پس از اینکه شرکت تتراگون در دادخواست خود علیه ریپل بازنده شد باید مبلغ 3.4 میلیون دلار را به عنوان خسارت به این شرکت پرداخت کند.
دادگاهی در ایالت دلاور حکم داد که شرکت انگلیسی تتراگون فایننس باید برای جلب رضایت شرکت ریپل لبز مبلغ 3.463 میلیون دلار هزینه پرداخت کند. تتراگون که در سال 2019 طی شراکتی با ریپل مامور به تآمین اعتبارات سری  C ریپل شده بود پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا در ماه دسامبر علیه شرکت ریپل لبز با متشنج کردن فضا، قرارداد خود را با این شرکت فسخ کرد و آنها به فسخ قرارداد بسنده نکردند و دادخواستی را علیه این شرکت مطرح کردند.
مدیر دارایی تتراگون با طرح دادخواستی علیه ریپل لب و مسدود کردن موقت 175 میلیون از دارایی های ریپل لبز به این شرکت حمله کرد و اقدام خود را “فرصت طلبانه” خواند.
قاضی پس از بررسی این پرونده علیه تتراگون رای داد ولی هنوز این سوال مطرح است که آیا توکن XRP توانایی اینکه به عنوان وثیقه نیز در نظر گرفته شود یا خیر.
به نظر می‌رسد که این خبر تأثیر خوبی بر روی قیمت توکن XRP گذاشته و این ارز دیجیتال در زمان نگارش این خبر با قیمت 1.55 دلار معامله می‌شود و در شبانه روز گذشته 16.4 درصد رشد داشته و در بین ده ارز دیجیتال برتر بازار بیشترین رشد را داشته است و پس از آن ارز دیجیتال یونی سواپ قرار دارد که 8.5 درصد در شبانه روز اخیر رشد داشته است.
به نظر شما ریپل تا هفت روز آینده توانایی رسیدن به سطح قیمتی 2 دلار را دارد؟

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  روزگذشته بیت کوین از Tencentپیشی گرفت

منبع: U.Today

کوین کده

گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا