اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ریپل پیروز در برابر Tetragon

salamcrypto

دادگاه درخواست تتراگون را برای بازخرید وجوه خود از ریپل بخاطر شکایت حقوقی سازمان بورس که ادعا می‌کند ریپل اوراق بهادار نیست را رد کرد.
به گزارش بلومبرگ، دادگاه ایالت دلاور درخواست تتراگون را برای بازخرید سرمایه خود از شرکت Ripple Labs رد کرد و بنابراین ریپل در این پرونده بصورت قانونی پیروز شد.
همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش شده بود، گروه مالی تتراگون رهبری بودجه سری C برای ریپل را برعهده داشت و به این غول بلاکچین 200 میلیون دلار در اواخر سال 2019 کمک کرد.
این امر ریپل را به سمت رسیدن به ده میلیارد دلار و تبدیل شدن به یک شرکت دکاکورن ( شرکتی که بیش از ده میلیارد دلار ارزش دارد ) سوق داد.
دفتر مرکزی شرکت تتراگون در انگلستان واقع شده و آنها سرمایه عظیم 2.32 میلیارد دلاری را مدیریت می‌کنند و آنها بزرگترین سهامدار شرکت Ripple Labs هستند.
شکایت حقوقی این شرکت علیه ریپل در تاریخ 5 ژانویه ثبت شد و دلیل آنها شکایت سازمان بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه غول ارز های دیجیتال بود و در این شکایت، سازمان بورس آمریکا ادعا می‌کد که ارز دیجیتال ریپل یک اوراق بهادار ثبت شده نیست.
با این حال، دادگاه علیه ریپل حکم نداد تا وضعیت ریپل از این بدتر نشود.
به هرحال این خبر تقریباً تأثیری بر روند قیمتی ریپل نداشته و این بازار را به حرکت در نیاورده ولی حرکت اصلی در زمان پاسخ دادگاه در پرونده شکایت سازمان بورس علیه ریپل رخ خواهد داد، به نظر من در صورت پیروزی ریپل در این دادگاه قیمت ریپل اوج خواهد گرفت و در صورت شکست در این دادگاه قیمت ریپل بشدت نزولی خواهد شد. راستی نظر شما در مورد آینده قیمتی ریپل چیه؟
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  پاسکال بلانک: دولت ها بیت کوین را متوقف می کنند

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا