اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد پنج برابری RippleNet در سال 2020

salamcrypto

RippleNet ، شبکه پرداخت جهانی بلاکچین برای موسسات مالی ، در سال 2020 سه میلیون معامله را ثبت کرده است. این نشان دهنده رشد پنج برابری در مقایسه با سال قبل است.راه حل نقدینگی بر اساس تقاضا (ODL) با استفاده از XRP ، 2.4 میلیارد دلار از حجم کل است.

RippleNet در حال معامله با B2B و تجارت الکترونیکی است.

طبق گفته RiepleNet GM Asheesh Birla ، منطقه آسیا اقیانوسیه همچنان شلوغ ترین منطقه آنها است.

او انتظار دارد که خاورميانه ، شمال آفريقا و آفريقاي شمالي شلوغ ترين منطقه آنها باشد.

در سال 2021 ، RippleNet به توسعه خود فراتر از حواله ها ادامه خواهد داد و همچنین به معاملات تجاری با B2B و پرداخت های تجارت الکترونیکی نیز می پردازد.

علی رغم مشکلات قانونی با SEC ایالات متحده ، Ripple همچنان به اضافه کردن شرکای جدید ادامه می دهد. در واقع ، به گفته مدیر عامل شرکت براد گارلینگهاوس ، از زمان شکایت 15 مشتری جدید داشته است:

علاقه مشتری در سطح جهانی بسیار قوی باقی مانده است – این تیم در بیش از 40 کشور که 18 مورد جدید در RippleNet هستند ، معاملات جدید مشتری را با نرخ 2 در هفته ادامه داد. علی رغم شکایت SEC که در تاریخ 22 دسامبر علیه ریپل تشکیل شد ، ما با 15 مشتری جدید قرار داد بسته ایم تا در سال 2020 با تعداد بیشتری مشتری بیش از گذشته بسته شویم.

بیشتر بخوانید:  هنوز شرط بندی های وال استریت با DOGE انجام نشده است.

استخدام Ripple ادامه دارد.

Ripple در طول سال 2020 اعضای جدیدی را به تیم خود اضافه کرد و تعداد کارمندان خود را در طی یک سال به بیش از 100 کارمند افزایش داد:ما یک تیم انعطاف پذیر و باورنکردنی برای مقابله با سال 2021 و بعد از آن داریم. مهم نیست ، ما به وظیفه خود در ایجاد اینترنت با ارزش وفادار خواهیم ماند.

منبع : u.today


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا