اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

منفعل بودن سازمان بورس آمریکا در برابر ریپل

منفعل بودن سازمان بورس آمریکا در برابر ریپل

به گزارش زوم ارز، استوارت آلدورتی مشاور عمومی ریپل در یک رشته توییت توییتری، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را به ایجاد تاخیر در روند پرونده متهم کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی از این قانونگذار خواست که آنها هرچه سریعتر پرونده را پیش ببرند.

گری گنسلر رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اخیراً از یک استعاره فوتبال برای برجسته کردن اجرای قوانین استفاده کرد و در توییتی نوشت که تیم‌ها بدون تر از جریمه شدن شروع به زیرپا گذاشتن قوانین می‌کنند که منجر به ناعادلانه شدن بازی می‌شود.

کوین کده

با این حال، آلدورتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را به دلیل استفاده از نظارت از طریق اجرا مورد انتقاد قرار دارد و مدعی شد این موضوع برای برخی از پروژه ها، سود و برای برخی ضرر به ارمغان می‌آورد.

برد گارلینگهاوس مدیرعامل ریپل اخیراً جی کلیتون رییس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را به دلیل اتخاذ سیاست ضدرمزنگاری و خفه کردن پروژه های این اکوسیستم مورد انتقاد قرار داد.

در دسامبر 2020، جی کلیتون رییس وقت این سازمان، در دقایق پایانی ریاست خود از شرکت ریپل لبز شکایت کرد و این پرونده با گذشت مدت زیادی هنوز حتی به مراحل پایانی خود نزدیک نشده است.

بیشتر بخوانید:  راه اندازی بازار NFT رمز ارز Zilliqa

به دلیل بدتر شدن شرایط همه گیری کرونا، ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار نامه ای مشترک به دادگاه ارسال کرده و از قاضی فدرال سارا نتبرن خواستند تا مهلت کشف کارشناسی را تا 28 فوریه به تعویق بیندازد و در حال حاضر، مهلت اکتشاف کارشناس در 19 ژانویه به پایان خواهد رسید.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا