اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش ورودی بیت کوین به صرافی ها

افزایش ورودی بیت کوین به صرافی ها

به گزارش زوم ارز و به نقل از گلس نود، با افزایش سریع قیمت رمز ارز بیت کوین، پس از اینکه صد هزار واحد بیت کوین از صرافی ها خارج شد، حالا حجم ورودی بیت کوین به صرافی ها در حال افزایش است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ورود و خروج ارز اوین نشانه از وجود یا عدم وجود فشار فروش بر بازار است و با خروج مداوم از صرافی و به دلیل عدم وجود حجم فروش ناشی از صرافی ها، قیمت بیت کوین به طور فعال در حال رشد است.

با رسیدن قیمت ها به اوج تاریخی خود، معامله گران بیشتری نگران شده و مایل به کسب بود هستند و بنظر برخی از معامله گران به دنبال فروش دارایی خود هستند و بیشترین نرخ ورودی قبلاً در ماه می مشاهده شده بود و قبل از فروش گسترده بیت کوین که منجر به 40 درصد اصلاح قیمت این رمز ارز شد صورت گرفت.

کوین کده

همچنین می‌توان از جریانات صرافی ها برای ردیابی احساسات کلی بازار نیز استفاده کرد و البته نمی‌توان گفت که نرخ ورودی بالا به صرافی ها نشان دهنده کاهش قیمت یا نرخ خروجی بالا نشان دهنده افزایش قیمت است.

در زمان نگارش این خبر بیت کوین در سطح قیمت 57624 دلار قرار دارد و پیش از این نیز سطح قیمت 59 هزار دلار را تست کرده بود و البته قادر به عبور از آن نبود چرا که افراد زیادی در این نقطه دست به فروش زدند و باید دید که آیا بیت کوین در نهایت موفق به عبور از این مقاومت سنگین خواهد بود؟

بیشتر بخوانید:  توسعه دهندگان اتریوم به دنبال ارائه بروزرسانی جدید

بنظر شما همراهان زوم ارز، آیا بیت کوین تا پایان سال 2021 قادر به عبور از اوج قیمت قبلی خود خواهد بود؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید: 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا