کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول ریون کوین Rvn

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ریون کوین Ravencoin

بهترین کیف پول ریون کوین Rvn، اگر قصد خرید ارز دیجیتال Ravencoin یا ریون کوین را دارید و نمی دانید که چه کیف پولی از آن پشتیبانی می کند، به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را حتماً تا انتها دنبال کنید. ما در این مقاله به صورت کامل کیف پول های این ارز دیجیتال را معرفی کرده ایم. در صورتی که قصد داشتید اطلاعات بیشتری درباره هر کیف پول به دست بیاورید، می توانید نام کیف پول مورد نظر را در سایت زوم ارز جستجو کنید و با مراجعه به مقاله اختصاصی اقدام به مطالعه کنید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

معرفی کیف پول ریون کوین RVN

انواع کیف پول های Ravencoin
انواع کیف پول های Ravencoin

در حال حاضر، کیف پول های مختلفی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. شما می توانید در هر کیف پول سخت افزاری و یا نرم افزاری ذیل اقدام به ذخیره این ارز دیجیتال کنید. یکی از سؤالاتی که همیشه توسط کاربران از ما پرسیده می شود این است که بهترین کیف پول برای ذخیره ارز دیجیتال Ravencoin چه کیف پولی می باشد؟ ما در پاسخ به آن ها می گوییم که بهتر است به جای بهترین کیف پول به دنبال مناسب ترین کیف پول باشید.

برای انتخاب مناسب ترین کیف پول می توانید به مزایا و معایب هر کیف پول دقت کنید. جز مزایا و معایب می توانید به برخی از ویژگی ها نیز بپردازید. با به‌کارگیری این ویژگی ها می توانید مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. ما در این قسمت از مقاله به چند ویژگی مهم اشاره می کنیم و کمی نیز درباره آن ها صحبت خواهیم کرد. این ویژگی ها عبارت اند از:

کوین کده
 1. پشتیبانی از امنیت مناسب و پایدار

امنیت مهم ترین گزینه در کیف پول ها است که باید به آن توجه ویژه ای کنید. در صورتی که یک کیف پول امنیت نداشته باشد به هیچ عنوان نباید رمز ارز هایتان را در آنجا ذخیره سازی کنید. حتماً به دنبال کیف پولی باشید که امنیت آن کامل و پایدار می باشد. در حال حاضر برخی از کیف پول ها امنیت مناسبی دارند و شما می توانید با اطمینان رمز ارز های خود را در آن ها ذخیره سازی کنید. همیشه سعی کنید به دنبال این نوع از کیف پول ها باشید.

 1. پشتیبانی از رابط کاربری مناسب

اگر رابط کاربری یک کیف پول مناسب نباشد، قطعاً در هنگام کار با آن با مشکلات مختلفی رو به رو می شوید. این مشکلات گاها می تواند منجر به از دست رفتن سرمایه تان شود. سعی کنید کیف پول انتخابی شما رابط کاربری مناسبی داشته باشد تا با آن بتوانید به راحتی کار کنید. در صورتی که برای کار با یک کیف پول به راهنمایی نیاز داشتید، می توانید از سایت زوم ارز راهنمایی های مناسبی را دریافت کنید.

 1. پشتیبانی از امکانات مختلف

همیشه افراد به دنبال ساده ترین مسیر هستند. اگر یک کیف پول از امکانات مختلف پشتیبانی کند، در اصل مسیر را برای کاربران خود ساده کرده است. برخی از این امکانات می تواند پشتیبانی از صرافی داخلی باشد. در صورتی که کیف پول مورد نظر شما از این امکان و امکانات دیگر پشتیبانی نمی کند، نمی توانیم بگوییم که این کیف پول مناسب نمی باشد. جز پشتیبانی از صرافی داخلی، امکانات دیگری همانند امکانات امنیتی نیز مهم است. یکی از امکانات امنیتی پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی می باشد.

 1. به روز رسانی مدام و مستمر

زمانی که یک کیف پول به صورت مدام به روز شود، جز برطرف شدن باگ ها رمز ارز های جدید نیز به کیف پول اضافه می شود. ممکن است برایتان سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم از زمان آپدیت شدن کیف پول ها مطلع شویم. برای اطلاع از اینکه هر کیف پول در چه بازه زمانی آپدیت شده است می توانید به استور های سیستم عاملتان مراجعه کنید تا متوجه این موضوع شوید. البته لازم به ذکر است که اگر یک کیف پول به صورت مدام آپدیت نشود، این موضوع به این معنی نیست که آن کیف پول مناسب نیست بلکه ممکن در است در هر آپدیت امکانات مختلفی را به کیف پول اضافه می کنند.


معرفی کیف پول های سخت افزاری ریون کوین RVN

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با کیف پول های سخت افزاری Ravencoin آشنا کنیم. اگر قصد ذخیره این کوین را در کیف پول های سخت افزاری دارید، این قسمت از مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 1. کیف پول سخت افزاری Trezor T

کیف پول سخت افزاری Trezor T
کیف پول سخت افزاری Trezor T

این کیف پول سخت افزاری به نوعی جدید ترین کیف پول سخت افزاری کمپانی ترزور به حساب می آید. شما می توانید در این کیف پول سخت افزاری انواع رمز ارز ها و همچنین توکن ها را ذخیره سازی کنید. این کیف پول قابل نصب بر روی سیستم عامل های کامپیوتری و موبایلی می باشد. خوشبختانه کیف پول از امنیت مناسب و همچنین پایداری برخوردار است و شما می توانید با اطمینان رمز ارز های خود را در این کیف پول ذخیره سازی کنید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری مناسب نرم افزار

معایب:

 • کمی قیمت این کیف پول بالا است.
 1. کیف پول سخت افزاری Trezor One

کیف پول سخت افزاری Trezor One
کیف پول سخت افزاری Trezor One

این کیف پول نیز توسط کمپانی ترزور تولید شده است. شما می توانید از این کیف پول سخت افزاری نیز برای ذخیره رمز ارز های مختلف و همچنین ارز دیجیتال Ravencoin استفاده کنید. قبل از اینکه نسخه Trezor T تولید شود، این نسخه از کیف پول تولید و روانه بازار شد. به نوعی کیف پول Trezor One کمی قدیمی است و به همین سبب امکان دارد در آینده تمامی آپدیت های کمپانی ترزور را دریافت نکند. شما می توانید از کیف Trezor One در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری استفاده کنید.

مزایا:

 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • همان‌طور که اشاره شد این کیف پول کمی قدیمی است و به همین دلیل امکان دارد در آینده آپدیت دریافت نکند.

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول ترزور (Trezor) کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

این کیف پول توسط کمپانی فرانسوی لجر تولید شده است و جدیدتر محصول این کمپانی می باشد. شما می توانید از کیف پول Ledger Nano X برای ذخیره سازی رمز ارز های خود استفاده کنید. لازم به ذکر است که این کیف پول نیز از امنیت مناسبی برخوردار است و شما می توانید به راحتی و با اطمینان از آن استفاده کنید. این کیف پول نیز از امکان امنیتی تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند و شما می توانید با فعالسازی این گزینه، امنیت خود را چند سطح افزایش دهید.

مزایا:

 • جدید ترین کیف پول کمپانی لجر
 • پشتیبانی از رابط کاربری مناسب
 • امنیت مناسب و پشتیبانی از ویژگی های امنیتی
 • پشتیبانی از امکانات مختلف (همانند صرافی داخلی)

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

این کیف پول نیز توسط کمپانی فرانسوی لجر تولید شده است. تقریباً می توان گفت که این کیف پول، یک کیف پول قدیمی است چراکه قبل از کیف پول Ledger Nano X تولید شده می باشد. شما می توانید در این کیف پول نیز انواع رمز ارز ها و توکن ها را ذخیره کنید. برخی از این رمز ارز ها عبارت اند از: بیت کوین، اتریوم، ریون کوین و… . اگر به دنبال یک کیف پول سخت افزاری ارزن قیمت هستید، این کیف پول مناسب شما است چراکه قیمت منصفانه ای دارد. لازم به ذکر است که امکانات کیف پول نیز به مقدار قیمت آن کاربردی است.

بیشتر بخوانید:  کیف پول های FTT

مزایا:

 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز ها و توکن های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری آسان و کاربر پسند

معایب:

 • این کیف پول کمی قدیمی است و به همین دلیل ممکن است در آینده برای آن آپدیت های مختلف کمپانی لجر ارسال نشود.

معرفی کیف پول های نرم افزاری Rvn

همان‌طور که می دانید استفاده از کیف پول های نرم افزاری رایگان می باشد. اگر قصد هزینه برای خرید کیف پول را ندارید، می توانید از کیف پول های نرم افزاری به جای کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust

کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust
کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust

تراست ولت در حال حاضر یکی از کیف پول های معروف نرم افزاری است. شما می توانید در کیف پول تراست ولت رمز ارز و توکن های مختلفی را ذخیره سازی کنید. این کیف پول رابط کاربری آسانی دارد و این موضوع سبب می شود تا همه افراد بتوانند از این کیف پول استفاده کنند. شما می توانید با استفاده از کیف پول تراست رمز ارز ریون کوین را ذخیره سازی کنید. این کیف پول از صرافی داخلی پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از این امکان رمز ارز های خود را در این کیف پول معامله کنید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از امکانات مختلف (صرافی داخلی، تغییر تم و…)
 • امنیت مناسب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • عدم پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل یا SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پل یا SafePal
کیف پول نرم افزاری سیف پل یا SafePal

از دیگر کیف پول هایی که شما می توانید ارز دیجیتال ریون کوین را در آن ذخیره کنید کیف پول سیف پل است. این کیف پول از امنیت و همچنین رابط کاربری مناسبی پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی رمز ارز های خود را در آن ذخیره کنید.

متأسفانه این کیف پول از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. توجه داشته باشید که این موضوع سبب نمی شود تا بگوییم که سیف پل امنیت ندارد بلکه از یک ویژگی امنیتی پشتیبانی نمی کند. در صورتی که به درستی از کیف پول سیف پل استفاده کنید نیازی به وجود این ویژگی نیست.

مزایا:

 • پشتیبانی از امنیت مناسب
 • رابط کاربری آسان و کاربر پسند
 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری اتمیک یا Atomic

کیف پول نرم افزاری اتمیک یا Atomic
کیف پول نرم افزاری اتمیک یا Atomic

این کیف پول برعکس دو کیف پول قبل از سیستم عامل های کامپیوتری و موبایلی پشتیبانی می کند؛ یعنی شما می توانید این کیف پول را هم در سیستم عامل های کامپیوتری و موبایلی نصب و استفاده کنید. خوشبختانه کیف پول اتمیک از امنیت مناسبی پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی و با اطمینان از آن استفاده کنید. کیف پول اتمیک رابط کاربری بسیار مناسبی دارد و کار با آن بسیار آسان است. در صورتی که نیاز به راهنمایی داشتید می توانید به مقاله اختصاصی این کیف پول در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

مزایا:

 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری اکسودوس یا Exodus

کیف پول نرم افزاری اکسودوس یا Exodus
کیف پول نرم افزاری اکسودوس یا Exodus

کیف پول اکسودوس از دیگر کیف پول های نرم افزاری می باشد که از سیستم عامل های کامپیوتری و موبایلی پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی رمز ارز ریون کوین و همچنین رمز ارز های دیگر را در آن ذخیره سازی کنید. خوشبختانه کیف پول اکسودوس نیز همانند اتمیک رابط کاربری مناسبی دارد و فرقی نمی کند که حرفه ای هستید یا مبتدی چراکه می توانید به راحتی در داخل این کیف پول فعالیت کنید.

متأسفانه کیف پول اکسودوس از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. این موضوع همان‌طور که گفتیم به این معنی نیست که کیف پول اکسودوس امنیت ندارد بلکه امنیت دارد اما فاقد این ویژگی می باشد. شما می توانید با رعایت مسائل امنیتی به خوبی امنیت کیف پول را برقرار کنید.

مزایا:

 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از امنیت پایدار
 • امکان ذخیره رمز ارز های مختلف

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری اج یا Edge

کیف پول نرم افزاری اج یا Edge
کیف پول نرم افزاری اج یا Edge

کیف پول اج از دیگر کیف پول های نرم افزاری می باشد که همانند تراست ولت و سیف پل تنها در سیستم عامل های موبایلی قابل نصب و اجرا می باشد. شما می توانید برای ذخیره سازی رمز ارز های مختلف از این کیف پول استفاده کنید. رابط کاربری کیف پول اج آسان است و توکن و کوین های مختلفی به راحتی قابل ذخیره سازی می باشد. متأسفانه این کیف پول نیز از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند.

در صورتی که قصد استفاده از این کیف پول را دارید می توانید آن را از سایت های معتبر دانلود کنید. برای مثال یکی از سایت های معتبر، سایت رسمی کیف پول اج می باشد. جز سایت رسمی امکان دانلود این کیف پول از اپ استور های هر سیستم عامل نیز موجود است.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

نگاهی اجمالی به کیف پول های Ravencoin

نگاهی اجمالی به کیف پول های Ravencoin
نگاهی اجمالی به کیف پول های Ravencoin
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل
1 Trezor T سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
2 Trezor One سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
3 Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
4 Ledger Nano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
5 Trust نرم افزاری موبایل
6 SafePal نرم افزاری موبایل
7 Atomic نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
8 Exodus نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
9 Edge نرم افزاری موبایل

نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول های ریون کوین Rvn

نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول های Rvn
نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول های Rvn

سخن آخر درباره ی کیف پول های ریون کوین Rvn

شما می توانید هر یک از کیف پول های فوق را انتخاب و سپس نصب و استفاده کنید. اگر به دنبال خرید کیف پول های سخت افزاری هستید به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً از معتبر ترین مکان اقدام به خرید کیف پول های سخت افزاری کنید. همچنین سعی کنید برای دانلود کیف پول های نرم افزاری نیز از سایت های معتبر اقدام کنید.

در صورتی کیف پول سخت افزاری را از فروشگاهای نامعتبر و یا کیف پول های نرم افزاری را از سایت های نامعتبر دانلود کنید، ممکن است با نرم افزار های فیک رو به رو شوید و این موضوع می تواند منجر به از دست رفتن سرمایه تان شود. حتماً به این موضوع دقت کنید. در صورتی که در رابطه با هر کیف پول برای شما سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش کامنت ها از ما بپرسید.

ممنون از اینکه تا پایان ”کیف پول های ریون کوین Rvn” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا