اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ساتوشی در دوازدهمین زادروز بیت کوین سی و سومین فرد ثروتمند جهان شد!

ساتوشی ناکاموتو از افرادی مانند شلدون آدلسون ، هه شیانجیان و لن بلاواتنیک پیشی گرفت تا در 12 سالگی تولد بیت کوین ، خلقت تغییر دهنده جهان ، به سی و سومین شخص ثروتمند جهان تبدیل شود. در ژانویه سال 2020 ، Whale Alert تخمین زد که دهه های قبل ، موفق به استخراج 1،125،150 BTC شده بود.

سلام کریپتو

با فرض اینکه ساتوشی هنوز زنده است ، اگر تمام سکه های استخراج شده خود را نگه دارد ، دارایی خالص 39.15 میلیارد دلار خواهد داشت.در اوایل امروز ، بیت کوین به بالاترین رقم 34800 دلار در تاریخ رسید و از بازار غول تجارت الکترونیکی چینی علی بابا پیشی گرفت.از آنجا که صاحب بیت کوین (ساتوشی) اسم مستعار است نمی تواند در لیست ثروتمندان جهان که توسط مجلات معتبر تهیه میشود ، قرار گیرد . رایان واتکینز از Messari می نویسد که ساتوشی به جای شخص “به عنوان یک نماد” شناخته نمی شود.

بیت کوین 12 ساله شد.

شبکه بیت کوین فعالیت خود را در 3 ژانویه 2009 آغاز کرد ، زمانی که اولین بلاک Bitcoin با 50 سکه توسط ساتوشی استخراج شد.

ماه گذشته ، بیت کوین از 600 میلیون معامله پیشی گرفت و این یک نقطه عطف مهم در پذیرش بود. اولین معامله بیت کوین بین ساتوشی و افسانه cypherpunk ، هال فینی ، در 12 ژانویه 2009 ، کمتر از یک هفته پس از استخراج اولین بیت کوین ، رخ داد.

همانطور که توسط مبلغ ارز رمزنگاری شده آندریاس آنتونوپولوس اشاره شده است ، ایجاد اولین ارز رمزنگاری شده در جهان امکان تفکیک پول و دولت را فراهم کرده است زیرا بیت کوین زیر مجموعه ی ارگان خاصی نبوده و  دنیا تغییر بزرگی کرد . در نتیجه ، تفکیک پول و دولت امکان پذیر شد .

صرافی ایرانی کارت

یک میلیاردر دیگر بیت کوین …

در همین حال ، طبق گفته Kraken’s Pete Rizzo ، تیم سرمایه گذار Draper به لیست انحصاری میلیاردرهای بیت کوین پیوست.

اخیراً ، Draper پیش بینی خود را تکرار کرد که بیت کوین می تواند تا پایان سال 2020 به 250،000 دلار برسد.در این صورت ، ساتوشی با خیال راحت ثروتمندترین فرد جهان خواهد شد.

منبع : u.today


گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  دوج کوین در صرافی کوین بیس لیست شد

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا