اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سیلور از توصیه‌ی پیشین خود درباره‌ی خرید بیت کوین دفاع کرد

سیلور از توصیه‌ی پیشین خود درباره‌ی خرید بیت کوین دفاع کرد

به گزارش زوم ارز و طی مصاحبه‌ی اخیر با Fox Business، مایکل سیلور، مدیرعامل مایکرواستراتژی، از نظرات جنجالی خود پیرامون سرمایه گذاری بر بیت کوین دفاع کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی گفت که در برخی از مواقع، این انتقادات شما را آزار خواهند داد.

مارچ سال گذشته، زمانی که بیت کوین در سطح قیمت حدود 57000 دلار معامله میشد، طی مصاحبه‌ای سیلور سرمایه گذاران را به نقد کردن دارایی خود، جهت خرید هرچه بیشتر بیت کوین در رشد، تشویق کرد.

کوین کده

مدیرعامل مایکرواستراتژی پا را حتی فراتر گذاشت و به افراد تاکید کرد که خانه‌های خود را اجاره داده تا بتوانند بیشتر سرمایه گذاری کنند. حال، طی ریزش اخیر بازار، انتقادات از این سخن وی پدید آمد.

در مصاحبه‌ی اخیر، سیلور گفت که پیشنهاد به اینکه کسی از راه اجاره دادن خانه پول کسب کند، توصیه‌ی اقتصادی بدی نیست. در حقیقت، وی ادعا دارد که استفاده نکردن از این روش کسب درآمد آسان، از دست دادن فرصت قلمداد می‌شود.

علی‌رغم اینکه هفته‌ی گذشته، بیت کوین به سطح قیمت 17500 دلار سقوط کرد، سیلور هنوز باور دارد که در طولانی مدت، طلای دیجیتال سرمایه‌ای کم خطر به شمار می‌رود.

روزهای پیشین ماه جاری، شرط بندی بیت کوین مایکرواستراتژی، که در ابتدا به شدت موفق ظاهر شد، از موفقیت خود منحرف گشت. در حال حاضر، این کمپانی بیش از 1 میلیارد دلار ضرر را متحمل می‌شود. هرچند، مایکرواستراتژی دریافت کال مارجین بر وام بیت کوین خود را رد کرد.

بیشتر بخوانید:  منتقدین استیبل کوین‌های الگوریتمی را فاجعه می‌خوانند

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا