اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شیف از حفظ قیمت بیت کوین غافلگیر شده است

شیف از حفظ قیمت بیت کوین غافلگیر شده است

به گزارش زوم ارز، پیتر شیف، سرمایه گذار، پادکستر و رییس SchiffGold، در توییتر پیرامون باقی ماندن بیت کوین در محدوده‌ی 30000 دلار به مدت تقریبا یک هفته، نوشت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

هرچند، وی باور دارد که این ثبات، ادامه دار نخواهطد بود. در همین حال، بیت کوین به سطح 29100 دلار سقوط کرد.

در توییتی، شیف از غافلگیری خود از این امر که بیت کوین به این خوبی خود را حفظ کرده است نوشت، اما وی سفارش کرد که هولدرهای بیت کوین نباید زیادی به این موضوع افتخار کنند.

کوین کده

این منتقد برجسته‌ی بیت کوین باور دارد که ممکن است این ثبات، تله‌ای برای جذب خریداران بیشتر، پیش از اینکه بیت کوین تمام این خریداران را با نمایش یک روند نزولی سنگین دیگر پایین بکشد، باشد. وی هشدار داد که بازار هرگز مهلت زیادی به سرمایه گذاران، جهت خرید بیت کوین در افت، نمی‌دهد.

سه روز پیش، شیف اذعان داشت که چارت بیت کوین ترکیبات بدبینانه‌ای از الگوهای خرسی از خود نشان می‌دهد. به طور خاص، Head and Shoulders و Double Top هر دو نشانه‌های بسیار بدی، از تغییرات قیمت فراتر برای پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال در بازار دارند.

در سال جاری به دفعات متعدد، شیف در توییتر گفت که وی انتظار دارد که در صورت افت پایدار قیمت این رمز ارز به زیر سطح 30000 دلار، بیت کوین تا سطح 10000 دلار نیز فرو خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:  11 سال از آخرین پیام خالق بیت کوین گذشت

در لحظه‌ی نگارش این خبر، نخستین و بزرگترین ارز دیجیتال در جهان، با افت 3.1 درصدی طی 24 ساعت اخیر، در سطح قیمت 29091 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا