اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هشدار SEC به موسسات

به نظر می‌رسد این هشدار برای دلالانی ست که در انطباق با AML ناکافی بوده اند.بخش تحقیقات و بررسی سازمان بورس آمریکا روز جمعه طرحی را برای مدیران و موسسات سرمایه گذاری در مورد چگونگی بازرسی اداره از دارایی های دیجیتال یا اوراق بهادار دارایی های دیجیتال منتشر کرد.
این بخش ( دفتر تحقیقات و بازرسی ) که دومین زیرمجموعه بزرگ سازمان بورس آمریکاست وظیفه دارد که نظارت کامل بر شرکت ها و موسسات و اشخاص داشته باشد تا از رعایت مقررات از طرف آنها اطمینان حاصل کند.
این بخش هشداری را برای دلالان، مشاوران سرمایه گذاری، صرافی ها و نمایندگان انتقال پول شرکت ها ارسال کرد که در آن لیست گسترده ای از دفتر‌داری و مشاوره  ها و … که این بخش از آنها در معاملات آینده انتظار دارد را ارائه داد.
در این هشدار آمده بود: از آنجا که بیشتر کاربران صنعت اوراق بهادار به دنبال انجام فعالیت های مربوط به دارایی های دیجیتال هستند، این هشدار شفافیت را در بررسی های آینده فراهم می‌کند.
مشاوران سرمایه گذاری باید از خطرات مرتبط با فورک ها و ایردراپ ها آگاه باشند و سازمان بورس در مورد انجام شدن کار این مشاوران به صورت درست بررسی هایی خواهد کرد.
از جمله کامل ترین تحقیقات در زمینه راهنمایی در مورد ملاحظات مبارزه با پولشویی برای دلالان بوده است که به نظر می‌رسد برخی از موسسات در این زمینه شکست خورده اند.
” برخی کارکنان مشاهده کرده اند برخی دلالان در برنامه AML به طور مدادم جستجو های معمول را انجام نداده اند و یا لیست جستجو های خود را به روز نکرده اند تا توسط دفتر کنترل دارایی های خارجی ( OFAC ) در وزارت خزانه داری ایالات متحده چک نشوند.این هشدار همچنین به اسناد AML نا کافی اشاره کرده و گفته که پرونده ای برای ثبت گزارش فعالیت های مشکوک و مراقبت های دقیق از مشتری باز کرده که مورد بررسی دقیق قرار خواهد داد.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  استفاده سامسونگ از فناوری بلاک چین برای حفظ اطلاعات کاربران خود

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا