اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سازمان بورس آمریکا مهلت خود را تمدید کرد

سازمان بورس آمریکا مهلت خود را تمدید کرد

به گزارش زوم ارز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مهلت خود برای پاسخ به درخواست 4 شرکت برای راه اندازی صندوق   ETF بیت کوین را به مدت 45 روز دیگر تمدید کرد و دلیل آن را نیازمند بودن زمان بیشتر برای تصمیم گیری در مورد پذیرش درخواستهای 19B-4 مطرح کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تأیید چهار صندوق ETF بیت کوین شرکت های Global X Bitcoin Trust ،WisdomTree Bitcoin Trust ،Kryptoin Bitcoin ،Valkyrie XBTO Bitcoin Futures Fund به ترتیب به 21 نوامبر، 8 دسامبر، 11 دسامبر و 24 دسامبر موکول شد.

در بیانیه رسمی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمده است:
این سازمان معتقد است که به مدت زمان بیشتری برای تغییر قوانین پیشنهادی نیاز دارد و بررسی آنها نیز نیازمند زمان بیشتری است.

کوین کده

در اواسط ماه سپتامبر شرکت سرمایه گذاری Invesco که در ایالات متحده مستقر است با صندوق مدیریت سرمایه Galaxy Digital قرارداد همکاری منعقد کرد تا با همکاری یکدیگر صندوق ETF بیت کوین را با نام Invesco Galaxy راه اندازی کنند و در حال حاضر در انتظار تصویب پیشنهاد خود از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است و این سازمان نیز به دنبال بررسی دقیق تک تک موارد از جمله رعایت امنیت کاربران و … است.

بیشتر بخوانید:  رالی افزایش قیمت فانتوم

به طور گسترده انتظار می‌رود که معرفی اولین صندوق ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ورود موجه سرمایه گذاران سنتی به بازار ارز های دیجیتال را افزایش داده و شاخص های فنی این بازار را بهبود ببخشد.

بنظر شما همراهان همیشگی زوم ارز با رخ دادن چنین اتفاقی، بیت کوین به چه سطح قیمتی خواهد رسید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید: 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا