اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سازمان بورس آمریکا به دنبال جمع آوری مدارک علیه بیت کوین و اتریوم

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از قاضی فدرال سارا نتبورن درخواست کرد تا مهلت زمانی آنها برای جمع آوری مدارک و پاسخ به درخواست اخیر ریپل مبنی بر تولید اسناد و مدارک علیه بیت کوین و اتریوم را تمدید کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وکلای این شرکت هفته گذشته با طرح موضوعی، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ر متهم کردند که علی‌رغم دستورات دادگاه، از تحویل مدارک ارتباطات خارجی خود امتناع ورزیده اند.

دادگاه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار دستور داد تا با جست و جو های متعدد مدارکی را در مورد ارتباطات بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار و اشخاص ثالث خارجی مربوط به توکن XRP، بیت کوین یا اتر را ارائه کند.
پس از مقاومت کمیسیون بورس و اوراق بهادار مبنی بر ارائه ی این پرونده ها، قاضی به آنها اخطار داد و حتی دستور داد که آنها باید مدارکی را از جمله ارتباطات خود با آژانس های خارجی و همتایان خارجی خود و ارتباط خود با نهنگ های بازار ارائه کند.

کوین کده

پیروزی های ریپل

همانطور که به صورت مفصل پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل لبز را برای شما گزارش می‌کنیم، ریپل در 6 آپریل با دستیابی به اسناد و مدارک اولیه ی سازمان بورس آمریکا در مورد دیدگاه آنها در مورد دارایی های دیجیتال اولین پیروزی مهم خود را در این پرونده بدست آورد.

بیشتر بخوانید:  تسلا، قاتل بیت کوین

در همان تاریخ قاضی فدرال این حکم را تأیید کرد اما به صراحت اعلام کرد که ریپل قادر به دستیابی به ایمیل های شخصی کارکنان این سازمان نیست.

این آژانس به دنبال تمدید زمان خود برای پیدا کردن مدارک است تا با شاهدان بیشتری در رابطه با این شرکت مصاحبه کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا