اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تهدید سازمان بورس آمریکا بر سر کوین بیس

به گزارش زوم ارز، برایان آرمسترانگ مدیرعامل صرافی کوین بیس در یک رشته توییت طولانی در توییتر فاش کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آنها را تهدید کرده که بخاطر سرویس وام دهی از این صرافی شکایت خواهد کرد.

سلام کریپتو

کوین بیس قصد داشت محصول yield خود را طی هفته های پیشین به مرحله اجرا برساند که این موضوع طی روز های اخیر جامه عمل به خود پوشاند و حالا کاربران فقط می‌توانند از استیبل کوین USDC برای این موضوع استفاده کنند.

پس از برقراری ارتباط با کمیسیون بورس و اراق بهادار، این شرکت متوجه شد که سرویس جدید آنها به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده طبقه بندی شده است و آرمسترانگ مدعی شد که این تنظیم کننده توضیحی بابت این تصمیم عجیب خود نداده است.

آرمسترانگ در این خصوص گفت:
آنها از گفتن اینکه چرا فکر می‌کنند این یک اوراق بهادار ثبت نشده است امتناع کرده و در عوض تعدادی پرونده از ما درخواست کرده که ما با آنها همکاری کردیم و از کارکنان ما نیز شهادت می‌خواهند که ما بازهم همکاری کردیم و پس از آن به ما گفتند که در صورت راه اندازی از ما شکایت خواهند کرد و هیچگونه توضیحی در مورد آن ندادند.

بیشتر بخوانید:  چیزی نمانده تا سختی شبکه بیت کوین به بیشترین مقدار خود برسد😲

حالا ناظران این آژانس مدعی هستند که اگر کوین بیس این سرویس را راه اندازی کند، آنها این صرافی را به دادگاه خواهند کشاند.

صرافی ایرانی کارت

پل گروال مدیر حقوقی کوین بیس در یک پست وبلاگی می‌گوید که این شرکت قبلاً هشداری از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار دریافت کرده و نامه ای به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده و دریافت کنندگان را در مورد ماهیت این سرویس مطلع کرده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا