اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تاریخ کنفرانس تلفنی جدید سازمان بورس آمریکا و ریپل

به گزارش زوم ارز، سارا نتبرن قاضی دادگاه فدرال ایالت نیویورک کنفرانس تلفنی جدیدی را بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یعنی SEC برنامه ریزی کرده که قرار است در تاریخ 31 آگست در ساعت 12 شب برگزار شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

طرفین در مورد طرح معلق شده مجبور کردن ریپل و یا کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای ارائه اسناد و پیام های رد و بدل شده کارکنان هر دو شرکت در برنامه Slack صحبت خواهند کرد.

وکلای ریپل اظهار داشتند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نتوانست دیدگاه های خود را در مورد دارایی های دیجیتال به مردم اعلام کند و به همین دلیل است که می‌خواهد این سازمان را مجبور کند تا اسناد درون سازمانی خود را که در آن دیدگاه کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد بیت کوین، اتریوم و XRP بیان شده است را تحویل دهد.

کوین کده

به نوبه خود این آژانس از حق فرآیند مشورت استفاده کرده و این امتیاز از اطلاعاتی که نشان می‌دهد چگونه یک سازمان دولتی با سیاست یا تصمیم خاصی تصمیم گیری کرده است محافظت می‌کند.

در اوایل ماه می، دادگاه رای قبلی خود در مورد تولید اسناد را تأیید کرد و کمیسیون بورس و اوراق بهادار به استثنای ارتباطات غیررسمی کارکنان خود، باید یادداشت های بین سازمانی خود را در مورد دارایی های ذکر شده تهیه کند اما می‌تواند این اسناد را بر اساس حق فرآیند حفظ کند.

بیشتر بخوانید:  ارزش بیشتر بیت کوین 📊 نسبت به اتریوم

ریپل از این فرصت استفاده کرده و اشاره کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار قصد پنهان و محافظت کردن از 40 سند را دارد.

همچنین در مورد ارتباطات ریپل در برنامه Slack نیز اختلاف نظر دیگری بوجود آمده و همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما گزارش داد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ریپل می‌خواهد که بیش از یک میلیون پیام جا به جا شده در این برنامه دسترسی داشته باشد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا