اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

درخواست جدید سازمان بورس آمریکا از ریپل

درخواست جدید سازمان بورس آمریکا از ریپل

به گزارش زوم ارز و به نقل از جیمز فیلان وکیل شرکت ریپل و بنیانگذار Filan LLC که در کانکتیکات مستقر است در توییتر اعلام کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درخواست کنفرانس و دستور داده است که ریپل تمامی تمامی مدارک مبنی ضبط صوتی و تصویری جلسات قبلی خود را به اشتراک بگذارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می‌خواهد نسخه هایی از ضبط جلساتی را که متهمان پرونده یعنی برد گارلینگهاوس و کریس لارسن و دیگر کارکنان برجسته این شرکت در مورد قوانین فعلی این سازمان بحث کرده‌اند را بدست بیاورد.

فایل پی دی اف پیوست شده به توییت جیمز فیلان حاوی نامه ای است که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دادگاه ارسال شده و خطاب به قاضی فدرال سارا نتبورن است و در آن آمده است که ریپل در 30 آگست با کشف و تولید ضبط این جلسات موافقت کرده و با این حال کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اظهار داشت که تحقیقات فعلی ریپل برای این ضبط ها کارآمد نیستند.

کوین کده

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درخواست کرده است که ضبط های مورد نظر توسط سرپرستان با یادداشتی در مورد موضوعات این مذاکرات و اینکه آیا کارکنان ریپل در آنها شرکت کردند تهیه شود.

بیشتر بخوانید:  نامزد انتخابات: رمزارز ها در شرایط تحریم کمک خواهند کرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ادعا می‌کند که ریپل درخواست آنها اشتباه تفسیر کرده و از جستجوی محتویات این ضبط ها خودداری می‌کند.

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای همراهان گرامی خود گزارش داد، شرکت ریپل لبز خبر منتشر شده مبنی بر توافق با کمیسیون بورس و اوراق بهادار را رد کرد و جعلی دانست.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید: 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا