اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ببینید که چگونه تاجران بزرگ دیفای تجارت می‌کنند!

salamcrypto

وقتی که ایلان ماسک بایوی اکانت توئیتر خود را در هفته گذشته به #bitcoin تغییر داد این حرکت نه فقط برای بیت کوین بلکه بازار را به جهش در آورد.
کاربران UniWhales می‌توانند ببینند که چگونه بازیکنان بزرگ در دنیای واقعی تغییراتی را ایجاد می‌کنند. مت آرون مدیر ارشد UniWhales اسکرین شات هایی را برای سایت CoinDesk که در آنها نشان می‌دهد مالکان نقدینگی چگونه در 3 حرکت و در مدت 11 دقیقه، 47 میلیون دلار نقدینگی را از سیستم Uniswap پس از توئیت ایلان ماسک که گفته بود: با نگاه به گذشته، این امر اجتناب ناپذیر بود.
مت آرون در یک تماس تلفنی به CoinDesk گفت: تفکر ما این است که نهنگ ها بازار را کنترل می‌کنند، افرادی که پول بیشتری دارند تمایل دارند اطلاعات بهتر و بیشتری داشته باشند.
UniWhales از سپتامبر بعنوان یک کانال تلگرامی ساده با ربات هایی که خرید های بزرگ را در Uniswap علامت گذاری می‌کنند کار خود را شروع کرد. آنها شروع به تحلیل تحرکات نهنگ ها در Uniswap کردند و به همین دلیل Uniswap نامیده می‌شوند.
سانتیاگو رول از شرکت ParaFI Capital از طریق ایمیل به CoinDesk گفت که او مدتی ست که از این محصول استفاده می‌کند. او گفت که مدل اشتراک آنها نگاهی اجمالی به چگونگی تشکیل SaaS دارد که موضوعی جدید به عنوان یک مدل جدید کسب درآمد خواهد بود.
این کار توسط یک توسعه دهنده با نام مستعار و آرون شروع شد.این رویکرد به سرعت شروع به کار کرد و هر دو تصمیم گرفتند که باهم آن را به یک تجارت تبدیل کنند.حرکات نقدینگی گویاست اما همه چیز با خرید های بزرگ آغاز شد.
بعنوان مثال در تاریخ 26 ژانویه، قیمت توکن به  Ethereum PICKLE چهل درصد افزایش یافت و اعضای جامعه UniWhales این اتفاق را در زمان واقعی مشاهده کردند.
ربات تلگرام UniWhales، 1.6 میلیون دلار  PICKLE را در بازه زمانی کوتاه در Uniswap پرچم گذاری کرد. این مقدار 75 درصد از حجم تجارت روزانه بود. دیدن این نوع حرکات همان چیزی است که PICKLE بخاطر آن تشکیل شده است.
معامله گران باید بدانند آیا با توکنی که آنها در اختیار دارند اتفاق بزرگی خواهد رخ داد که به این معناست، آنها باید موضع بگیرند. بعضی معامله گران به سادگی حرکت را دنبال خواهند کرد اما برخی دیگر از UniWhales استفاده می‌کنند تا ببینید چه چیزی در حال رخ دادن است.
UniWhales خود را به عنوان یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز توصیف می‌کند. اما فقط بصورت لفظی آزاد هستند.آرون گفت: ما قطعا دیکتاتور های خیرخواهی هستیم، ما با همه افراد جامعه مان گفتگوی آزاد داریم.
بعنوان مثال آنها هرگز در مورد اینکه به کدام سمت بروند تردید ندارند. آنها در تلگرام بصورت 16 ساعته در روز فعالیت می‌کنند و همیشه در مورد اینکه به کدام جهت حرکت کنند صحبت می‌کنند.
منبع: CoinDesk.com

بیشتر بخوانید:  موسس صرافی FTX معتقد است،اتریوم 2 از عهده کنترل DeFi بر نمی آید!

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا