صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سناتور وارن: ارز های دیجیتال غیرقابل اعتماد و خطرناک هستند

سناتور وارن: ارز های دیجیتال غیرقابل اعتماد و خطرناک هستند

به گزارش زوم ارز، سناتور الیزابت وارن در جلسه روز سه شنبه که از سوی کمیته بانکی سنای ایالات متحده برگزار شد تصویری نسبتاً تیره از ارز های دیجیتال را ترسیم کرد و به مشکلاتی که باور دارد این صنعت را آزار می‌دهد اشاره کرد و گفت:
لیست کاملی از مشکلات وجود دارد و ارز های دیجیتال فناوری غیرقابل اعتماد، کلاهبرداری، همراه با هزینه های غیرقابل پیشبینی بالا و خطرناک هستند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نامزد سابق ریاست جمهوری ایالات متحده که به عنوان یکی از چپ ترین سیاستمداران ایالات متحده شناخته می‌شود می‌گوید که نهاد های نظارتی برای محافظت از سرمایه گذاران خرد باید قدم بردارند.

وارن اشاره کرد که هزینه تعویض توکن در شبکه اتریوم که در بستر مالی غیرمتمرکز مستقر است طی یک هفته بیش از 500 دلار بود.

وی مدعی شد که سرمایه گذاران کوچک بخاطر نیاز به پرداخت هزینه گزاف و زیاد کمیسیون بخاطر برداشتن پول خود به هم ریخته و نابود می‌شوند.

این سناتور که از ایالت ماساچوست در مجلس سنا حاضر شده است، به مشکل خرابی صرافی کوین بیس در تاریخ 7 سپتامبر که مانع دسترسی برخی از کاربران به وجوه خود شد اشاره کرد.

در آن زمان به دنبال کاهش قیمت شدید بیت کوین، رمز ارز های مختلف نیز دچار کاهش قیمت شدند و به همین خاطر کاربران به صرافی های مختلف هجوم آوردند تا دارایی خود را به فروش رسانده تا از ضرر بیشتر جلوگیری کنند و همین ازدحام منجر به خرابی موقت چندین صرافی از جمله صرافی کوین بیس شد.

بیشتر بخوانید:  تیم شیبا از نام بازی بسیار مورد انتظار خود رونمایی کرد

وارن در این خصوص گفت:
ظرف چند ساعت 400 میلیارد دلار از ارزش بازار و جیب مردم ناپدید شد.

خوشبختانه این اظهارات وارن منجر به کاهش قیمت بیت کوین و رمز ارز های مختلف نشد و بیت کوین طی شبانه روز اخیر افزایش قیمتی 3.1 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمتی 47004 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا