اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیش از 100 قرارداد هوشمند طی 24 ساعت بر روی کاردانو راه اندازی شد

بیش از 100 قرارداد هوشمند طی 24 ساعت بر روی کاردانو راه اندازی شد

به گزارش زوم ارز، سومین بلاکچین بزرگ بازار ارز های دیجیتال هاردفورک آلونزو را تکمیل کرد و به همین خاطر قرارداد های هوشمند بر روی این شبکه ارائه شدند و پیاده سازی این فناوری به شبکه کاردانو کمک می‌کند تا طیف وسیعی از برنامه های مالی را ایجاد کند و کاردانو با استفاده از این هاردفورک می‌تواند بهتر از قبل اتریوم و سایر شبکه ها را به چالش بکشد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پس از این به روزرسانی توسعه دهندگان قادر خواهند بود برنامه هایی ایجاد کنند که از قابلیت های بلاکچین حداکثر بهره را ببرند و این به روزرسانی فوق العاده سیستم مالی کاردانو را به سطح دیگری خواهد برد و آنرا به یک سیستم مالی جهانی با کاهش هزینه های مالی و زیست محیطی نزدیک می‌کند و طی 24 ساعت اول این به روزرسانی مورد استقبال شدیدی قرار گرفت و بیش از 100 قرارداد هوشمند بر روی آن ایجاد شد.

اکثر توسعه دهندگانی که روی این بلاکچین کار می‌کنند اظهار دارند که این به روزرسانی تازه معرفی بازی را برای کاردانو تغییر خواهد داد و از همان لحظه توسعه دهندگان می‌توانند برنامه های غیرمتمرکز را بر روی این بلاکچین ایجاد کنند.

کوین کده

در حالی که بلاکچین های دیگر قبلاً قابلیت قرارداد های هوشمند را برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز ارائه کردند، مشکل اصلی آنها هزینه غیرقابل پیش بینی تراکنش ها و ازدحام آن شبکه ها می‌باشد.

بیشتر بخوانید:  ریکاوری قیمت بیت کوین

به لطف به روزرسانی های قبلی، کاردانو توانسته اکثر این مسائل را که توسعه دهندگان بلاکچین با آن روبرو هستند حل کرده است و این بلاکچین از مکانیزم منحصر به فردی برای تأیید تراکنش ها استفاده می‌کند که چهار میلیون برابر کارآمدتر از بیت کوین است و علاوه بر آن در مقایسه با شبکه های سنتی بلاکچین از انرژی بسیار کمتری استفاده می‌کند.

بنظر شما طی هاردفورک های بعدی چه ویژگی هایی به این شبکه اضافه خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا