اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ثبت رکوردی جدید 🏁 توسط اتریوم

salamcrypto

اتریوم به 1800 دلار رسید تا اوج قیمت جدیدی را ثبت کند.
در خبری خوب برای اکوسیستم ارز های دیجیتال اتریوم، بزرگترین آلت کوین جهان از اوج قیمت خود عبور کرد و به 1800 دلار رسید تا اوج قیمت جدیدی را ثبت کند. با این افزایش قیمت برای اولین بار ارزش کل بازار ارزش دیجیتال از 200 میلیارد دلار عبور کرد. اگرچه از آغاز سال 2021 ارز های دیجیتال یک روند صعودی را پیش گرفته اند.
در واقع بعد از اینکه این ارز در سال 2018 به اوج قیمت خود یعنی 1448 دلار رسیده بود در حال افت قیمت بود. جالب تر اینکه عملکرد اتریوم در رسیدن به اوج قیمت خود در سال 2018 باعث شد که قیمت بیت کوین دو برابر شود.

خرید و فروش های اتریوم در ژانویه 2021 بهتر از بیت کوین عمل کردند

پس از افزایش قیمت در کل بازار، علاقه به خرید اتریوم هم بیشتر شده بود. اتریوم با 3,529,404 قرارداد خرید و فروش در ژانویه 2021 مورد معامله قرار گرفته است. در واقع قرارداد ها از دسامبر 2020 ، 18 درصد افزایش یافته اند.
کل گردش مالی بیت کوین و اتریوم در مجموع نزدیک به 96 میلیارد دلار بود. در ژانویه 2021 حجم معاملات از  800 میلیون دلار به 1.8 میلیارد دلار رسید که در مجموع به 130 درصد افزایش قیمت می‌رسد.

بیشتر بخوانید:  چارلز هاسکینسون: حجم فعالیت عظیمی بر روی شبکه کاردانو قرار دارد

آیا در آینده قیمت اتریوم 2.0 افزایش خواهد یافت؟

وقتی که در مورد اتریوم 2.0 صحبت می‌کنیم، آمار خود گویای همه چیز است. به گفته Glassnode ، کل اتر موجود در شبکه اتریوم 2.0 در مدت زمان بسیار کوتاهی از مرز 5 میلیارد دلار عبور کرده است.
در اینجا نکته مهم این است که سرمایه گذارانی که پول خود را در اتریوم 2.0 سرمایه گذاری کرده اند حداقل یک سال دیگر وقتی که این ارز آغاز به کار کند قادر به بازیابی پول خود هستند.
این کار به معنی اعتماد طولانی مدت به اتریوم 2.0 می‌باشد. به احتمال زیاد رمزنگاری EIP-1559 شاهد یک سیاست پولی بهبود یافته باشد.
وقتی صحبت از ورود موسسه ها به بازار می‌شود، هنوز روز های اولیه ای است که توجه موسسه ها را به خود جلب کرده است. آغاز به کار خرید اتریوم موسسه CME، یک آغاز روشن است اما ممکن است مقداری زمان طول می‌کشد که علاقه شرکت ها به اتریوم زیاد شود.
منبع: ambcrypto.com


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا