اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش محبوبیت عروسک های شیبا اینو در پی افزایش قیمت ارز شیبا اینو!

افزایش محبوبیت عروسک های شیبا اینو در پی افزایش قیمت ارز شیبا اینو!

به گزارش زوم ارز، افزایش قیمت 800 درصدی متحیر کننده قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو در ماه اکتبر، تأثیر شدیدی بر روی فروش توله سگ های واقعی شیبا اینو داشته و بنا به گزارش بلومبرگ، تقاضا در ایالات متحده برای این سگ ها افزایش یافته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ارز های رمزنگاری شده که به تصویری از سگ ها مزین هستند چیز جدیدی در بازار ارز های دیجیتال نبوده و در سال 2013 اولین ارزی که مزین به عکس یک سگ بود با نام دوج کوین راه اندازی شد و سال های سال به عنوان پادشاه میم کوین های جهان فعالیت کرد و پس از آن ارز شیبا اینو راه اندازی شد و در ماه گذشته توانست افزایش قیمتی 800 درصدی را تجربه کند و همین موضوع منجر به تبدیل شدن شیبا اینو به پادشاه میم کوین های جهان شد.

تقاضا برای خرید این سگ ها در شهر آسپرز از ایالت پنسیلوانیا سه برابر شده و یکی از مالکان مرکز پرورش این سگ ها به بلومبرگ گفت که مردم از افراد مشهور الگوبرداری می‌کنند و یکی از دلایل اینکه این سگ ها محبوب زیادی پیدا کردند این بود که ایلان ماسک نیز سگی از این نژاد خریداری کرده و نام آنرا فلوکی اینو گذشته است.

کوین کده

اما تقاضای زیاد برای این سگ ها فعالان محیط زیست را نگران کرده چرا که این سگ ها دارای شخصیت قوی هستند و نزدیک ترین سگ شبیه به گرگ از نظر نژادی هستند و همین موضوع باعث شده که این سگ ها نیاز شدیدی به توجه و آموزش صحیح داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  ورود پی پال به دنیای استیبل کوین‌ها

نظر شما درباره این سگ ها چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا