اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شیبا و دوج بین محبوبترین رمز ارز ها در فرانسه

شیبا و دوج بین محبوبترین رمز ارز ها در فرانسه

به گزارش زوم ارز، بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، بایننس کوین، شیبا اینو، دوج کوین و پولکادات از محبوب ترین رمز ارز ها در فرانسه به شمار می‌روند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

گزارشات، محبوبیت روز افزون این دو میم کوین را مدیون پوشش رسانه ای بسیار جامع در کنار توییت های مکرر ایلان ماسک پیرامون شیبا اینو می‌داند. مدیرعامل تسلا اخیرا اشاره کرد که دوج کوین می‌تواند توسط کمپانی ماهواره ای تحت هدایت او یعنی استارلینک پذیرفته شود.

در مجموع، یک سوم مردم فرانسه برای سرمایه گذاری در کریپتو برنامه ریزی می‌کنند. بیت کوین به عنوان اولین انتخاب برای سرمایه گذاران (49 درصد) شناخته می‌شود‌، که پس از آن اتریوم در رتبه ی دوم محبوبیت (29 درصد) قرار می‌گیرد. پرچمدار کریپتو همچنین انتخاب اول کسانی است که تمایلی به سرمایه گذاری بزرگ در این بازار ندارند (69 درصد).

کوین کده

در کل 8 درصد از فرانسوی ها در رمز ارز سرمایه گذاری کرده اند که این آمار بیش از آمار کسانی است که سهام نگهداری می‌کنند (6.7 درصد).

زمانی که پای جمعیت شناسی به میان آید، نتایج غافلگیرکننده ای دیده نمی‌شوند: کریپتو بیشترین محبوبیت را میان مردم هزاره ی جدید دارد.

بیشتر بخوانید:  رییسی: مقررات استخراج ارز های دیجیتال بازنگری شود

فرانسوی هایی که هنوز برای سرمایه گذاری در رمز ارزها تردید دارند از نداشتن دانش کافی به عنوان نگرانی اصلی خود یاد می‌کنند (48 درصد). همچنین یک سوم از افراد به دلیل ریسک هایی که در ارتباط با قانونی‌سازی این صنعت وجود دارد درباره ی سرمایه گذاری در کریپتو شک دارند.

صنعت رمز ارز در فرانسه به رشد خود ادامه می‌دهد. در حال حاضر حدود 1200 نفر در این کشور شغلی مرتبط با کریپتو دارند. پس از رشد 1.2 میلیارد یورویی، بخش بزرگی از شرکت های رمز ارز فرانسه جایگاه های شغلی خالی دارند. هرچند، بیشتر استارتاپ های کریپتو در پیدا کردن توسعه دهنده هایی که این جایگاه های خالی را پر کنند با سختی مواجه هستند.

بر اساس گزارشات پیشین، شیبا اینو بین محبوب ترین رمز ارز ها در هند در سال 2021 نیز بود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا