اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خودپردازهای بیت کوین و شیبا در فروشگاه‌های آمریکای لاتین

خودپردازهای بیت کوین و شیبا در فروشگاه‌های آمریکای لاتین

به گزارش زوم ارز، فروشگاه Cardenas Markets، یکی از بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای در آمریکا، با بیش از 59 فروشگاه در سه ایالت در ناحیه‌ی جنوب غربی، با Coin Cloud، فراهم کننده‌ی آمریکایی خودپردازهای رمز ارزی و DCM، قرارداد همکاری منعقد کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

از طریق این همکاری، مشتریان Cardenas Markets قادر به خرید و فروش رمز ارزها در ازای پول نقد، در تمام فروشگاه‌های عضو شبکه، توسط خودپردازهای رمز ارزی از Coin Cloud خواهند بود. در کل، این فروشگاه‌ها به بیش از 40 رمز ارز گوناگون دسترسی خواهند داشت، که شامل رمز ارزهایی محبوب همچون دوج کوین، شیبا، بیت کوین و اتریوم می‌شوند. اولین آزمایش این ابتکار، در لاس وگاس رخ خواهد داد.

ایده‌ی معرفی مستقیم خودپردازهای رمز ارز به شبکه‌ی فروشگاه‌های اسپانیایی زبان، با رابطه‌ی میان جمعیت افراد با زبان اسپانیایی و رمز ارز، نسبت مشخصی دارد. نظرسنجی‌ای که در اخبار به دست رسید نشان می‌دهد که افراد اسپانیایی زبان ساکن آمریکا، بسیار بیشتر از افراد بزرگسال دیگر در این کشور، از رمز ارزها استفاده می‌کنند. علاوه بر آن، این داده‌ها نشان می‌دهند که جامعه‌ی آمریکای جنوبی از ارزهای دیجیتال بیشتر به شکل ابزار پرداخت، به جای سرمایه گذاری و ذخیره‌ی پول، استفاده می‌کنند.

کوین کده

ممکن است با عمیق‌تر شدن رابطه‌ی کشورهای آمریکای لاتین با رمز ارزها، کشورهای بیشتری از آمریکای جنوبی و مرکزی مانند مکزیک، پاراگوئه یا ونزوئلا به پذیرش ارزهای دیجیتال، یا حتی شناخت آن‌ها به عنوان ابزار رسمی پرداخت در کنار ارزهای ملی، روی بیاورند.

بیشتر بخوانید:  رائول پال به افزایش قیمت 300 درصدی اتریوم ایمان دارد

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا