اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

طی 60 روز شیبا اینو های سوزانده شده دوبرابر می‌شود

طی 60 روز شیبا اینو های سوزانده شده دوبرابر می‌شود

به گزارش زوم ارز، استیون کوپر Bigger Entertainment اولین شرکت ضبط رمزنگاری که شیبا  اینو را برای موسیقی، کالا، بلیت رویدادها و توکن های NFT می‌پذیرد و سپس این کوین ها را می‌سوزاند، در توییتی اعلام کرده است که طی شصت روز آینده تیم او انتظار دارد که میزان شیبا اینو های سوزانده شده از سوی آنها دو برابر شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شیبا اینو های این شرکت به اصطلاح در پارتی های آتش سوزی قرار می‌گیرند و این پارتی ها پس از کریسمس و در روز 26 دسامبر برگزار می‌شوند و کوپر افزود که تیم او به دنبال راه های جدیدی برای سوزاندن شیبا اینو است و گفت که آنها واقعاً به تازگی شروع به این کار کردند و در اول مسیر قرار دارند.

در اوایل این هفته، کوپر توییت کرد که اگر 7500 دارنده شیبا اینو بیش از 5 دلار برای خرید بلیت مصرف کنند، تیم آنها یک میلیارد واحد توکن شیبا اینو را در 13 دسامبر خواهند سوزاند و در روز دوشنبه تنها 13 درصد از این مبلغ جمع آوری شد.

کوین کده

کوپر همچنین توییت کرد که در ماه دسامبر و تاکنون، تیم آنها 7 میلیون واحد شیبا اینو را سوزانده است و بر اساس گزارش etherscan حجم 7,039,297.46717959 واحد شیبا اینو به آدرس تهی 0xdead000000000000000042069420694206942069 ارسال کرده و این همان آدرسی است که شیبا اینو هایی که قرار است از گردش خارج شوند وارد آن می‌شوند و به اصطلاح سوزانده می‌شوند.

بیشتر بخوانید:  ایلان ماسک ریاکاری در بازار ارز های دیجیتال را قبول دارد

اوایل امروز کمی بیش از 2 میلیون واحد شیبا اینو به این آدرس فرستاده شد و یعنی سوزانده شد و هنگامی که کوین ها سوزانده می‌شوند برای همیشه از گردش خارج می‌شوند و این موضوع اغلب به افزایش قیمت کوین کمک می‌کند و باید دید چه چیزی  برای شیبا اینو رخ خواهد داد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا