اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جهنم میم کوینی؛ 2 میلیارد شیبا اینو سوزانده شده است

جهنم میم کوینی؛ 2 میلیارد شیبا اینو سوزانده شده است

به گزارش زوم ارز و به نقل از Shibburn، جامعه وفادار و فوق العاده شیبا اینو که آنها را SHIB Army می‌نامیم در ماه نوامبر حدوداً 2 میلیارد شیبا اینو را سوزاند و توکن هایی که سوزانده می‌شوند برای همیشه از گردش خارج شده و پیش بینی می‌شد کاهش عرضه در گردش، قیمت شیبا اینو را افزایش دهد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به گزارش shibburn که بعنوان ردیابی برای شیبا اینو های سوزانده شده فعالیت می‌کند، تا اول ماه نوامبر در مجموع  41 درصد از کل شیبا اینو های موجود معادل 410,296,586,422,853 سوزانده شده است.

از اول دسامبر، این تعداد به 41.02 درصد از عرضه اولیه افزایش یافته که نشان دهنده این است که 1.9 میلیارد توکن در این بازه زمانی یک ماهه سوزانده شده است.

کوین کده

شیبا اینو در شرف دستخوش تغییرات قابل توجهی است که احتمالاً ارزش آن را افزایش داده و شیتوشی کوساما توسعه دهنده اصلی تیم شیبا اینو نیز اخیراً در مورد پتانسیل شیبا اینو برای گسترش و ورود این رمز ارز به دنیای متاورس صحبت کرده بود.

راه های زیادی برای سوزاندن شیبا اینو و کم کردن عرضه در گردش آن وجود دارد و یکی از آنها این است که هر رمز ارزی که خواستار لیست شدن در صرافی شیبا اینو باشد باید مقداری از شیبا اینو در گردش را خریداری کرده و آن را بسوزاند و برای همیشه از گردش خارج کند.

بیشتر بخوانید:  مجری CNBC: رمز ارزها نباید بی‌خطر در نظر گرفته شوند

شیبا اینو طی شبانه روز اخیر کاهش قیمتی 13.4 درصد را تجربه کرده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمت 0.00003614 دلار قرار دارد و به جایگاه سیزدهمین رمز ارز برتر بازار رسیده است.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره این میم کوین محبوب چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا