اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افت شیبا به جایگاه پایین‌تر از دای

افت شیبا به جایگاه پایین‌تر از دای

به گزارش زوم ارز و بنا به داده‌های ارائه شده از سوی CoinMarketCap، شیبا اینو به جایگاه پایین‌تر از سطح استیبل کوین دای سقوط کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حال حاضر، دو رمز ارز تقریبا در سطح قیمت 6.5 میلیارد دلار قرار دارند و دای مقداری بیشتر از رقیب دوج کوین، ارزش دارد.

در ماه مارچ، دو کوان، بنیان‌گذار یاوه‌گوی بلاکچین ترا، در توییتی نوشت که دای، قدیمی‌ترین استیبل کوین غیرمتمرکز، به دستان وی کشته خواهد شد. اما، طولی نپایید که عدم صحت این پیش‌بینی برای همگان روشن شد. طی ماه جاری، UST، پس از جدایی از پشتوانه‌ی خود، فرو ریخت و اکنون در سطح 0.077 دلار قرار دارد.

کوین کده

به دنبال نابودی UST، دای، که نخستین بار در سال 2017 پدیدار شد، برای بار دیگر به جایگاه بزرگترین استیبل کوین غیرمتمرکز دست یافت. این استیبل کوین، از سوی MakerDAO، یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز محبوب، قدرت یافته است.

به دنبال ریزش لونا، توکن مدیریتی MRK روند صعودی چشم‌گیری را تجربه کرد.

با توقف عملکرد مکانیزم داخلی آربیتراژ ترا، توکن UST فرو ریخت. این امر، به دلیل افت تقاضا برای توکن لونا، که طی چند روز تقریبا به صفر رسید، رخ داد.

در ماه ژانویه، رون کریستنسن، رییس MakerDAO، توکن UST را یک پانزی واضح خواند. این دیدگاه، که در آن روز انتقادات گسترده‌ای را جلب کرد، در نهایت بسیار نزدیک به واقعیت از آب درآمد.

بیشتر بخوانید:  29 میلیون توکن شیبا اینو به جهنم فرستاده شدند

تاکنون، شیبا اینو سال سختی را پشت سر گذاشته است؛ اخیرا این رمز ارز به سطح 0.000011 دلار سقوط کرد. در این لحظه، این میم کوین از اوج خود، که در ماه اکتبر به آن دست یافت، بیش از 86 درصد فاصله دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا